Łabunie: Genowefa Luchowska skończyła 100 lat!

  • 15.01.2021, 09:00
  • ak
Łabunie: Genowefa Luchowska skończyła 100 lat! Fot. UG Łabunie
Były kwiaty, upominki i moc serdecznych życzeń. W ostatnią niedzielę, 10 stycznia Genowefa Luchowska z Łabuń świętowała swoje setne urodziny.

W tym dniu towarzyszyli jej oczywiście najbliżsi, ale z wizytą do jubilatki przybył także wójt Mariusz Kukiełka. Wręczył pani Genowefie piękny bukiet kwiatów, podarował prezent, przekazał także list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego.

CZYTAJ TAKŻE: ZOFIA JACHIMEK Z HRUBIESZOWA SKOŃCZYŁA 100 LAT

Pani Genowefa urodziła się 10 stycznia 1921 r. Niemal całe życie była związana z gminą Łabunie. W czasie II wojny św. została wywieziona na roboty przymusowe do Niemiec. Później wróciła i kilkadziesiąt lat pracowała w miejscowym domu dziecka. Jubilatka ma syna, 8 wnuków, 21 prawnuków i 18 praprawnuków.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe