Zwierzyniec też ma swoje nakrętkowe serce

  • 14.01.2021, 09:00
  • ak
Zwierzyniec też ma swoje nakrętkowe serce Fot. UMiG Zwierzyniec
Dzisiaj już niemal łatwiej znaleźć samorząd, który wielkiego, czerwonego serca na nakrętki nie ma, niż wymienić te, w których takie pojemniki stanęły. Kolejnym jest Zwierzyniec.

Serce stanęło we wtorek, 12 stycznia u zbiegu ulic Rynek i Partyzantów. To pierwszy taki pojemnik w Zwierzyńcu, ale jeśli się sprawdzi i będzie w nim lądowało wiele nakrętek, to na pewno nie ostatni.

Kiedy serce się zapełni, plastikowe nakrętki trafią do recyklingu, a pozyskane pieniądze zostaną przekazane potrzebującym. Póki co, żądna konkretna osoba nie została jeszcze wybrana, więc jeśli ktoś chciałby z pomocy skorzystać, powinien zgłosić się do zwierzynieckiego magistratu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gogo
Gogo 18.01.2021, 22:07
Dziury w asfalcie, chodniki zapadnięte, kwiatów zero kiedy jest na nie sezon.Ale serce stoi. A jak się chwalą że miejscowość turystyczna. G

Pozostałe