Serduszko Frania jest chore. Pomóżmy je wyleczyć

  • 14.01.2021, 08:15
  • red.
Serduszko Frania jest chore. Pomóżmy je wyleczyć
To bardzo poważna wada, wymaga więc wysokospecjalistycznego leczenia, a to jest kosztowne. W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na operację Frania, małego chłopca, którego mama pochodzi z Werbkowic, a dziadkowie nadal tutaj mieszkają.

Franio ma 3 latka i praktycznie żadnych szans na to, by dożyć dorosłości, jeżeli jego serduszko nie zostanie wyleczone. Niestety, żaden ośrodek kardiochirurgiczny w Europie nie może już pomóc maleńkiemu chłopczykowi. Został profesor Hanley i szpital w Stanford w USA – ten sam, w którym szansę na życie dostały inne polskie dzieci o chorych sercach – Julka, Emil, Antoś, Weronika... 

CZYTAJ TAKŻE: MALEŃKA ZUZIA WALCZY O ŻYCIE. POMÓŻCIE ZEBRAĆ PIENIĄDZE

Operacja za oceanem jest jednak niezwykle kosztowna. Najbliżsi Franusia sami nie podołają wydatkowi ok. 5 mln zł. Dlatego ruszyła internetowa zbiórka na portalu siepomaga.pl.

"Jeśli nie zdobędziemy tych pieniędzy, życie naszego synka będzie gasło jak płomyk na wietrze, by w końcu na zawsze zniknąć. Któregoś dnia serce Frania po prostu przestanie bić. Nie możemy do tego dopuścić! Klinika wyznaczy termin, gdy tylko pasek zbiórki pokaże 100%... Nie mamy czasu do stracenia, dlatego błagamy o ratunek!" – napisali w swoim apelu o pomoc rodzice.

Pomóc Franiowi można wpłacając pieniądze TUTAJ.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe