Hrubieszów: Mundurowi podzielili się krwią

  • 13.01.2021, 14:18
  • ak
Hrubieszów: Mundurowi podzielili się krwią Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci i pracownicy cywilni hrubieszowskiej komendy, ale też inni mundurowi z miasta i powiatu wzięli udział w akcji honorowego krwiodawstwa, zorganizowanej we wtorek, 12 stycznia.

Ambulans, w którym pobierana była krew, zaparkował przy budynku starostwa powiatowego. Akcję zorganizowały wspólnie policyjne związki zawodowe i komenda w Hrubieszowie.

Zainteresowanie było bardzo duże, a kolejka chętnych do podzielenia się bezcennym, ratującym życie płynem, ustawiła się jeszcze przed otwarciem punktu. Ostatecznie do akcji zgłosiło się łącznie 50 krwiodawców. Mundurowi zdecydowali się tym razem swój udział dedykować 2-letniej Mai Jaworskiej, która choruje na ostrą białaczkę limfatyczną i pilnie potrzebuje pomocy.

Gdyby ktoś jeszcze chciał wspomóc dziewczynkę, może oddać krew, podając przy tym dane: Maja Jaworska, Oddział Onkohematologii Szpital w Łodzi ulica Spokojna.                                                                                   

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe