Hrubieszów: Zofia Jachimek skończyła 100 lat!

  • 13.01.2021, 11:09
  • ak
Hrubieszów: Zofia Jachimek skończyła 100 lat! Fot. UM Hrubieszów/facebook.com
Nie było hucznej imprezy i tłumu gości, bo w czasach epidemii to nie jest wskazane. Ale były serdeczne życzenia, prezenty i gratulacje. Pani Zofia Jachimek z Hrubieszowa skończyła 2 stycznia 100 lat.

Z reguły przy takich okazjach szefowie samorządów odwiedzają dostojnych jubilatów i osobiście przekazują im życzenia, upominki i listy gratulacyjne. Tym razem odbyło się to jednak nieco inaczej.

Burmistrz Marta Majewska spotkała się z najbliższymi pani Zofii i na ich ręce przekazała bukiet kwiatów, kosz słodkości oraz gratulacyjny list od premiera Mateusza Morawieckiego.

Jubilatka mieszka w tej chwili w Hrubieszowie, ale większą część życia spędziła w Modryniu, gdzie pracowała w gospodarstwie rolnym. Urodziła pięcioro dzieci, doczekała się jedenaściorga wnucząt, szesnaściorga prawnuków i dwójki praprawnuków.

Życzymy Pani Zofii jeszcze wielu lat życia w jak najlepszym zdrowiu.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe