Zwierzyniec: Wątpliwości rozstrzygnie sąd? (TYLKO W GAZECIE)

  • 14.01.2021, 15:31
  • Bogdan Nowak
Zwierzyniec: Wątpliwości rozstrzygnie sąd? (TYLKO W GAZECIE) Artur Olejko wczytuje się w pismo nadesłane przez burmistrz Zwierzyńca do kancelarii adwokackiej.
Przedsiębiorca ze Zwierzyńca ma żal do gminy, że nie sprzedała mu dwóch działek.

Artur Olejko, przedsiębiorca ze Zwierzyńca, chciał kupić dwie działki znajdujące się przy ul. Źródlanej w Zwierzyńcu. Jedna ma ponad 13 arów, a druga 11 arów. Obie zostały oznaczone w gminnym wykazie jako nieruchomości niezabudowane. Przeznaczono je do sprzedaży. Oferta mężczyzny została zignorowana.

Dlaczego tak się stało? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kuba
Kuba 11.03.2021, 13:47
Niech by mieli te działki. Ale żeby zapłacili cenę jak każdy mieszkaniec. A nie jeden działka 150 tys a Pan Janek na Źródlanej 40 tys za 40 arów. To właśnie jest polityka Zwierzyńca.Dla równowagi i sprawiedliwości powinni być sprawdzeni za ile w danym roku sprzedawano działkę a za ile im sprzedano.
Jan
Jan 04.03.2021, 09:58
Cala rodzinka jest ustawiona. Dzieci , wszystkie kochanki. Pan Od wf nie jedno
mieszkaniec
mieszkaniec 05.02.2021, 10:51
Droga Izabello, dobra jesteś z ta karmą, oczywiście masz rację , zaczyna ona wracać do tych, którzy najwięcej knują w Zwierzyńcu,
A jeśli chodzi o przysłowia to są mądrością narodu. "Był sobie taki dzban który nosił wodę.ale ucho mu się up.......ło".
Myśliwy
Myśliwy 03.02.2021, 17:00
Każdy tylko kradnie szok!
Izabela
Izabela 03.02.2021, 09:55
O kurcze no nie mogę. Nosił wilk razy kilka...ponieśli i wilka. Karma wraca.
A na pomówienia też jest paragraf.
wyborca
wyborca 01.02.2021, 07:34
Winę burmistrz ma dowieść sąd a nie plotki i pomówienia i kandydaci na stanowisko burmistrza. Mam nadzieję, że prawnicy Pana Olejki jak napisano w artykule pokażą prawdę.
Ziomek
Ziomek 31.01.2021, 22:39
W kwietniu radni powinni naszej burmistrz dać wotum nieufności. I w tedy mamy referendum i wybory. Ale kto jest odważy na takie kroki. Aha Pan K chce te działki za 30 tys maksymalnie. 11 i 13 arów. Ludzie płacimy podatki do gminy. Ile płacą za domki podatku? Spójrzcie wreszcie że to my się dokładamy tej bandzie do interesu. Zauważcie w lecie jak pod domkami stoi kilka workow śmieci a na oczyszczalnie wożą wieczorami.Przestanmy się oszukiwać.
Edi
Edi 31.01.2021, 22:41
Racja popieram
wyborca
wyborca 31.01.2021, 19:55
Opinia Andrzeja nie przekonuje. Jeżeli burmistrz łamie prawo i rada to widzi to po co taka rada i taka burmistrz. Po co rada, biorąca kasa za nadzór nad urzędem i burmistrzem, nie wyjaśnia sprawy? Na dzisiaj cała sprawa ma charakter pomówień stosowanych przez rządzącą partię w stosunku do osób niewygodnych.
Andrzej
Andrzej 31.01.2021, 18:46
W odpowiedzi na wpis ,,WYBORCA" o nagonce na burmistrza chciałbym dodać swój komentarz. To nie jest nagonka na burmistrza ,burmistrz swoimi decyzjami i pod będąc pod wielkim wpływem pewnych osób sama doprowadza do takiego stanu rzeczy , że 80% społeczeństwa jest przeciwko niej, stało się to przykre gdyż głosowaliśmy na nią i uwierzyliśmy że coś się zmieni , a tu cóż jest odwrotnie i coraz gorzej. Trzeba wytrzymać jeszcze te 3 lata. Jeśli chodzi o działki to ukazało się ogłoszenie o ich sprzedaży z datą otwarcia ofert i dlatego Pan Olejko złożył swoją ofertę , z dziwnych powodów przetarg nie odbył się. Gdy radni zainteresowali się tym i zaczęli zadawać pytania w gminie oferta zniknęła strony - dlaczego ?? zdrowia dla Pana Olejki , Pani Burmistrz również
Todi
Todi 28.01.2021, 18:42
Zbierzmy się wszyscy obalamy władze Zwierzyńca w nadchodzących wyborach i zacznijmy oddychać.
arekk
arekk 28.01.2021, 18:31
Proponuję Panu Arturowi Startować na BURMISTRZA napewno WYGRA!!!
Edi
Edi 21.01.2021, 17:28
Przecież dzięki radzie to jest zablokowane.To komisji nie E
wyborca
wyborca 21.01.2021, 07:50
Nagonka na burmistrza i urzędników! Gdzie jest rada? Decyzje o sprzedaży to decyzje rady.
Jasio
Jasio 20.01.2021, 23:52
Mieszkańcy Zwierzyńca dużo wiedzą i widzą co się dzieje w naszym pięknym mieście, działkę przy ul Źródlanej - ogrodzoną , zabudowaną wiatą i bez dojazdu wystawia się na przetarg, a później przetarg unieważnia się. jak myślicie, kto miał ją kupić ?? do szczęścia brakowało tylko aktu własności tejże nieszczęsnej działki. Pan na SZKOLE już 2 lata temu zabierał Panią na RATUSZU na narty na UKRAINĘ - z miłości ? chyba nie, na wędkę trzeba coś złapać?
W Zwierzyńcu jest dużo młodych, zdolnych, wykształconych ludzi, najwyższy czas na zmiany. Ci którzy kończyli nauki polityczne za czasów komuny i nazywają się dziennikarzami powinni zachować się honorowo i podziękować za służbę, a nie chować głowę w piasek jak struś. Życzę Panu Olejce zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam
Dido
Dido 20.01.2021, 22:45
Przetarg jest tylko miał stanąć jeden pan do niego- a tu takie klocki wyszły. I się zaczęły problemy oj.... Chyba 80% mieszkańców ma dość szczerze tych ukladzików
Mati
Mati 20.01.2021, 22:39
Odp do Mieszkanka. Chyba ludzie wiedzą co piszą skoro jest taki hejt wobec ojca i syna. Ile jest za nimi ile przeciwko? Sąd rozstrzygnie sprawę.A mieszkańcy czekają na nowe wybory i wreszcie nowych rządzących w Zwierzyńcu
ciekawy
ciekawy 20.01.2021, 19:56
Jakiej opcji politycznej jest biznesman?
Kaczyński Jarosław
Kaczyński Jarosław 20.01.2021, 18:38
Każdy orze jak może, dla mnie to Burmistrzowa powinna podać się do dymisji
Mieszkanka
Mieszkanka 20.01.2021, 09:47
Jejku ludzie siądźcie i puknijcie się w głowę. Jak można kogokolwiek oskarżać nie mając dowodów. Przecież te działki nadal są do kupienia bo nie było JESZCZE przetargu.
Odpowiedz
Odpowiedz 20.01.2021, 12:39
Widac ze Pani ma zerowe pojecie o calej sprawie i tego co sie dzieje wokół
wyborca
wyborca 19.01.2021, 19:47
A gdzie jest prawa i sprawiedliwa Rada !

Pozostałe