Zwierzyniec: Wątpliwości rozstrzygnie sąd? (TYLKO W GAZECIE)

  • 14.01.2021, 15:31
  • Bogdan Nowak
Zwierzyniec: Wątpliwości rozstrzygnie sąd? (TYLKO W GAZECIE) Artur Olejko wczytuje się w pismo nadesłane przez burmistrz Zwierzyńca do kancelarii adwokackiej.
Przedsiębiorca ze Zwierzyńca ma żal do gminy, że nie sprzedała mu dwóch działek.

Artur Olejko, przedsiębiorca ze Zwierzyńca, chciał kupić dwie działki znajdujące się przy ul. Źródlanej w Zwierzyńcu. Jedna ma ponad 13 arów, a druga 11 arów. Obie zostały oznaczone w gminnym wykazie jako nieruchomości niezabudowane. Przeznaczono je do sprzedaży. Oferta mężczyzny została zignorowana.

Dlaczego tak się stało? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edi
Edi 21.01.2021, 17:28
Przecież dzięki radzie to jest zablokowane.To komisji nie E
wyborca
wyborca 21.01.2021, 07:50
Nagonka na burmistrza i urzędników! Gdzie jest rada? Decyzje o sprzedaży to decyzje rady.
Jasio
Jasio 20.01.2021, 23:52
Mieszkańcy Zwierzyńca dużo wiedzą i widzą co się dzieje w naszym pięknym mieście, działkę przy ul Źródlanej - ogrodzoną , zabudowaną wiatą i bez dojazdu wystawia się na przetarg, a później przetarg unieważnia się. jak myślicie, kto miał ją kupić ?? do szczęścia brakowało tylko aktu własności tejże nieszczęsnej działki. Pan na SZKOLE już 2 lata temu zabierał Panią na RATUSZU na narty na UKRAINĘ - z miłości ? chyba nie, na wędkę trzeba coś złapać?
W Zwierzyńcu jest dużo młodych, zdolnych, wykształconych ludzi, najwyższy czas na zmiany. Ci którzy kończyli nauki polityczne za czasów komuny i nazywają się dziennikarzami powinni zachować się honorowo i podziękować za służbę, a nie chować głowę w piasek jak struś. Życzę Panu Olejce zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam
Dido
Dido 20.01.2021, 22:45
Przetarg jest tylko miał stanąć jeden pan do niego- a tu takie klocki wyszły. I się zaczęły problemy oj.... Chyba 80% mieszkańców ma dość szczerze tych ukladzików
Mati
Mati 20.01.2021, 22:39
Odp do Mieszkanka. Chyba ludzie wiedzą co piszą skoro jest taki hejt wobec ojca i syna. Ile jest za nimi ile przeciwko? Sąd rozstrzygnie sprawę.A mieszkańcy czekają na nowe wybory i wreszcie nowych rządzących w Zwierzyńcu
ciekawy
ciekawy 20.01.2021, 19:56
Jakiej opcji politycznej jest biznesman?
Kaczyński Jarosław
Kaczyński Jarosław 20.01.2021, 18:38
Każdy orze jak może, dla mnie to Burmistrzowa powinna podać się do dymisji
Mieszkanka
Mieszkanka 20.01.2021, 09:47
Jejku ludzie siądźcie i puknijcie się w głowę. Jak można kogokolwiek oskarżać nie mając dowodów. Przecież te działki nadal są do kupienia bo nie było JESZCZE przetargu.
Odpowiedz
Odpowiedz 20.01.2021, 12:39
Widac ze Pani ma zerowe pojecie o calej sprawie i tego co sie dzieje wokół
wyborca
wyborca 19.01.2021, 19:47
A gdzie jest prawa i sprawiedliwa Rada !
były uczeń
były uczeń 18.01.2021, 05:16
A dlaczego zawsze nauczyciel wf-u ma kupować działki za bezcen? Są ludzie którzy też chcą działkę nawet w dużych pieniądzach a nie mają szansy. Poza tym każdy chyba wie za ile wykupiono działki na ul. Źródlanej. Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa czy w roku 2023 znowu pedagog wf-u będzie chodził na spotkania i zakłócał spokój przemawiającym kandydatom - nie z jego opcji. Chyba już mieszkańcy zobaczyli że tatuś z synkiem chcą rządzić od szkoły po gminę. Teraz się nie dajcie. Czas głosować na kogoś kto zrobi WIETRZENIE MAGAZYNÓW.
XXX
XXX 17.01.2021, 20:53
Ręka ręke myje reszta musi zjadać pomyje:). Powodzenia Panie Arturze i życzę dobiec prawdy.
Marecki
Marecki 17.01.2021, 13:40
proponuje pisac tez komentarze na stronnie Facebook (fb ma siłę) gminy i wkleić ten artykuł .Może w koncu ktoś ruszy te Bandę.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.01.2021, 13:14
Chyba rodzina państwa Cz. dokładnie wie znaczenie słowa rozwój, bo za tym podążają nie bacząc na przeszkody dumnie trzymając prosto główki.
A mino to szkoła wyglada tak jak 20 lat temu, etaty po znajomosci, ale co tam kadra wf jedna z najbliższej rodziny ;)
Niech te układy układziki w końcu się skończą, dajmy wszystkim szanse, a nie z góry przesadzone ;)
Pozdrawiam i życzę panu Olejce odkrycia prawdy. A państwu Cz. mniejszej zachłanności. Miłość do pieniędzy i zachłanność niczego dobrego nie przyniesie a znalezienie pracy nie po rodzinie może przynieść o wiele więcej satysfakcji.
Obywatel okradzionej gminy
Obywatel okradzionej gminy 17.01.2021, 10:54
Grupy kolonijne kasa do kieszonki w szkole komuna. Dzieci warunki fatalne. Sprzęt zakupiony na szkole np kosiarka wiertarka wyrzynarka u Pana Cz. w domu a podłożone w szkole stare. Sztuka za sztukę. Lekcji wf-u od trzeciej klasy uczy synowa. A panie które mają dopracować do emerytury zabrane godzinki bo synowej dane. Na kajakach bitwa nauczyciel wf-u bije się z konkurencją nawet dochodzi do rękoczynów. Działki za grosz kupione a inni płacili ogromne pieniądze. Plac na kajaki dzierżawiony na zasadzie gmina nie zarabia tylko robi dobrze Czochrom. Życzę powodzenia Panu Olejce i bardzo bym chciał żeby wreszcie CBŚ przyjrzało się sprawie.
Mieszkanka
Mieszkanka 20.01.2021, 09:54
Rozumiem że siedzi pan w portfelu i w domu Pana Cz a nawet w szkole wiedząc takie niestworzone rzeczy.
Gminny obserwator
Gminny obserwator 16.01.2021, 23:48
Niestety Pan Jakub Cz. jak zwykle z ojcem chcą wszystkim rządzić w tej gminie. Układziki z nieudolną burmistrz, Panią Kolman, która nawet jednej drogi nie potrafi porządnie zrobić (mowa o tym tłuczniu w stronę Bagna) w końcu wyjdą na jaw. Wszyscy do kupy jesteście cwaniaczkami, którymi, mam nadzieję, zajmie się CBA. Fajnie też byłoby zainteresować się nieletnimi, nieubezpieczonymi pracownikami z kajaków pracującymi z ok. 7 zł za godzinę. A i oczywiście ciekawym tematem byłby nepotyzm w szkole, jako że cała rodzina Cz. tam pracuje jako wuefiści, a nauczycieli od np. przedmiotów ścisłych ze świeczką szukać... A Panu Olejce życzę powodzenia w walce o swoje!
Kaźmierz
Kaźmierz 16.01.2021, 21:43
Ręka reke myje może w końcu ktoś zrobi z ta gmina(cyrkiem) porządek.Niech gmina sie wypowie za ile reszte dzialek sprzedała przy ul.zdrowotnej Swoim znajomym ...chyba tylko CBŚ sie dowie ...
Zeus
Zeus 16.01.2021, 21:40
Jechać z nimi , cwaniactwa już dość
Andrzejek
Andrzejek 16.01.2021, 14:27
Nie wiem do której grupy się zaliczam, ale przy następnej okazji wpłacam wadium i staję do przetargu choćby z prezesem Kaczyńskimi
Wszystkiego dobrego
Wszystkiego dobrego 16.01.2021, 08:29
Są ludzie wysocy i wyżsi :) Akurat Państwo Czochra są wyżej w hierarchi niż Panstwo Olejnik dlatego im należy się ta działka, i wiele innych działek w miejscowości Zwierzyniec. Pozdrawiam obu Panow :D
Jasio
Jasio 15.01.2021, 20:35
Znowu Kuba chce działaczkę za grosze? I dlatego nie ma przetargu? Ale w tym Zwierzyńcu okradają mieszkańców.
Mieszkanka
Mieszkanka 20.01.2021, 09:55
Naprawdę nie ma przetargu? A skąd pan wytrzasnął taką głupotę?
Kazio
Kazio 16.01.2021, 01:48
sprawa jest bardzo prosta działka była przygotowana do kupna przez pana nauczyciela wf Jakuba c. burmistrz mocno kręci

Pozostałe