Nielisz: Konkurs na anielskich skrzydłach

  • 13.01.2021, 07:00
  • bn
Nielisz: Konkurs na anielskich skrzydłach
Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu organizuje konkurs plastyczny pod hasłem "Na anielskich skrzydłach". Tematem prac będą oczywiście anioły, ich działalność oraz rola, jaką pełnią w życiu człowieka. W tym roku zmagania odbędą się jednak na nieco innych zasadach.

Do tej pory wydarzenie było adresowane jedynie do mieszkańców gminy Nielisz. Aby uczcić okrągły (dziesiąty – przyp. red.) jubileusz postanowiliśmy poszerzyć grono odbiorców i w roku 2021 zorganizować imprezę o zasięgu międzygminnym – tłumaczy Agnieszka Zymon, dyrektor GOK-u w Nieliszu. – Ze względu na niepewną sytuację związaną z epidemią koronawirusa trudno zaplanować stacjonarne podsumowanie imprezy i tradycyjną wystawę pokonkursową, dlatego też planujmy wydanie katalogu zawierającego zdjęcia i opisy nagrodzonych prac.

Wiadomo, że wydawnictwo pojawi się w wersji papierowej oraz cyfrowej, która zostanie udostępniona w Internecie. Prace mogą nasyłać wszyscy (będą oceniane w kilku kategoriach wiekowych). Można je przygotować indywidualnie lub zbiorowo: w formie płaskiej lub przestrzennej.

Termin ich nadsyłania to 15 stycznia. Bliższe informacje na ten temat pod nr. tel. 84 631 27 24, 604 477 835.

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe