Czas pokaże? - felieton sportowy Tomka Tomczewskiego

  • 13.01.2021, 15:30
  • Tomasz Tomczewski
Czas pokaże? - felieton sportowy Tomka Tomczewskiego
W sumie należę do pokolenia szczęśliwców. Za swoich czasów doczekałem się bowiem pośród rodaków papieża oraz najlepszego piłkarza na świecie. Drugiej takiej okazji mieć już z pewnością nie będę. Ba, nie wiem, czy ktokolwiek kiedykolwiek jej jeszcze doczeka.

Teraz pozostaje tylko wierzyć, że ludzkość upora się z koronawirusem do tego stopnia, aby w miarę normalnie funkcjonować, czyli np. wyjść na spacer bez maseczki, zrobić parę zdjęć przy pełnych trybunach albo bez obaw zabrać dziecko do centrum rozrywki na laserowy paintball.

Dostaję ostatnio sporo zapytań odnośnie nowych władz Hetmana i szans klubu na utrzymanie w trzeciej lidze. Na jakiekolwiek oceny za szybko. Słowa muszą zamienić się (bądź nie) w czyny i wówczas przyjdzie czas na refleksje. Prawda jest niestety taka, że posada prezesa Hetmana to gorący kartofel.

Co do drugiej kwestii – jeżeli tylko nie zmieni się regulamin rozgrywek, to Hetman spadnie. Tego akurat nie jest w stanie zmienić żaden zarząd. Ważne więc, by wiosną w barwach biało-zielono-czerwonych biegało jak najwięcej graczy, którzy zostaną w drużynie również jesienią, a jak najmniej z układów menedżerskich. To zresztą powinno być zrobione już w czerwcu.  

Tomasz Tomczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Asset
Asset 13.01.2021, 18:18
Jeszcze raz Polak papieżem? A chroń nas Panie Boże. NEVER!
Tomasz
Tomasz 14.01.2021, 17:16
tylko nie popuść. A u homo to wiadomo

Pozostałe