Niepewny los Unii (TYLKO W GAZECIE)

  • 15.01.2021, 05:51
  • tomt
Niepewny los Unii (TYLKO W GAZECIE) Wojciech Lecko wielokrotnie próbował porozmawiać o losie Unii z burmistrz Martą Majewską. Bez powodzenia.
Ciemne chmury nad piłkarską sekcją Unii Hrubieszów. W zatwierdzonym przez miejscową Radę Miejską budżecie wydatki na sport w porównaniu do ubiegłego roku zmniejszono z 330 do 250 tys. zł. Prezes Wojciech Lecko kilkukrotnie próbował rozmawiać w tej sprawie z Martą Majewską. Pani burmistrz nie znalazła jednak czasu.

W czasie, gdy pozostałe kluby z naszego regionu rozpoczynają już przygotowania do rundy wiosennej, w Unii Hrubieszów zastanawiają się, czy IV-ligowy zespół w ogóle przystąpi do rozgrywek. Mało tego, Zarząd na czele z Dariuszem Mękalem (oraz pozostałymi członkami zarządu ds. piłki nożnej, czyli Ernestem Lipskim oraz Piotrem Stadnickim, a także sekcji lekkoatletyki –Tomaszem Magdziakiem) chce podać się do dymisji.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia. A stanowisko Marty Majewskiej przedstawimy w najbliższym wtorkowym numerze.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W Tyszowcach
W Tyszowcach 17.01.2021, 09:20
Dostali tylko 120 tys na juniorów i 1 drużynę zakupy piłkarzy zrobili,u nas 250 tys mało i dymisja zarządu coś ten zarząd to jakiś nierząd i Burmistrza w bambuko robi, śmierdzi przekrętem znając wcześniejsze wyczyny niektórych członków.
Tyle
Tyle 16.01.2021, 13:53
lat w zarządzie gdzie sponsorzy, tylko szczekać potrafią.
Goły samarytanin
Goły samarytanin 15.01.2021, 17:00
Zarząd jakie finansowanie miałeś za SLD w latach 90- tych jak trwał masowy rabunek mienia ? ludzie sie wieszali za kredyty. To nie płacz ze teraz masz tak zle. Trzeba było sie ustawiać w latach 90-tych to bys teraz miał na prywatną opieke zdrowotną. Bo tyle lat zaniedbań i ograniczania finansowania szpitali - np administracja NFZ co pochłania lwią część środków. Tego w rok nie naprostujesz. Fakt szkoda maluszka. Może Samarytanin Owsiak pomoże jak potrafi zbierać od ludzi ???? Albo Walter z TVN czy Solorz z Polsat. Mają majątki takie ze juz w Polsce nie mieszkają i brzydzą sie tym dziadostwem pewnie. W sunie miasto tez powinno sie poczówać do jakiejś solidarności i coś zorganizować. Chociaż zbiórke u pracownikuw cieszących sie pracą, niejednokrotnie zdobytą po znajomościach. Nawet ten portal czerpie zyski opisując czyjś dramat jako news to może panie Lubiehrubie darmowa akcja społeczna na rzecz maluszka ????????????? BO CHYBA NIE O NEWS TU CHODZI W TYM WPISIE? > ile redakcja lubiehrubie przekaże na leczenie ? I mam nadzieje ze cenzura tego nie obejmie !!!!
W latach 90
W latach 90 16.01.2021, 09:21
Walter, Solorz, Owsiak,Kulczyk,Czarnecki,Tusk i wielu innych to F-sze SB,na naszym podwórku też ich nie brakuje co się uwłaszczyli, a w sądach jeszcze więcej i winni są niewinni.
Zarząd
Zarząd 15.01.2021, 10:13
Do dymisji podaje się co roku przywykliśmy, niech się pochwalą jakie środki uzyskali od sponsorów tzw pseudo działacze.

Pozostałe