Pięciu na testy

  • 16.01.2021, 06:21
  • tomt
Pięciu na testy 31-letni Mykhailo Kaznokha (z lewej) w sezonie 2015/2016 grał już w Zamościu, reprezentując AMSPN Hetman.
Huczwa Tyszowce 18 stycznia rozpoczyna treningi. Na kilku graczy zespołu Krzysztofa Rysaka chętkę ma Hetman Zamość.

Udało się nam ustalić, że chodzi o Jakuba Wyłupka, Oliwiera Maziarkę, Patryka Krosmana, Mykhailo Kaznokhę i Szczepana Popko.

 – Rzeczywiście, otrzymaliśmy z Hetmana oficjalne pismo w sprawie zgody na testy pięciu naszych zawodników, co bardzo nas cieszy i oczywiście wyraziliśmy zgodę, ale 18 stycznia wznawiamy treningi i chcemy, żeby na pierwszych zajęciach pojawili się wszyscy nasi gracze – mówi prezes Huczwy Tomasz Walentyn. – Przypominam jednak, że zgoda na testy nie jest zgodą na transfer – to dwie zupełnie inne kwestie. Zainwestowaliśmy środki w pozyskanie i utrzymanie tych graczy, daliśmy im szansę pokazania się, więc na pewno nikogo lekką ręką nie oddamy – zastrzega Tomasz Walentyn, przypominając jednocześnie, że Huczwa ciągle ma szansę na grupę mistrzowską.

Pierwszy sparing podopieczni Krzysztofa Rysaka rozegrają 23 stycznia z Koroną Łaszczów.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawodnik
Zawodnik 16.01.2021, 19:57
Jaka niespodzianka, Misza jest.

Pozostałe