Konkurs KT: Złoty pierścionek dla ukochanej

  • 12.01.2021, 09:30
  • red.
Konkurs KT: Złoty pierścionek dla ukochanej Fot. pixabay.com
Nowy rok dopiero się zaczął, ale zanim się obejrzymy będzie 8 marca – wielkie święto wszystkich kobiet. Panowie, czyż nie byłoby wspaniale obdarować ukochaną prezentem? Przyznajcie panie, że lubicie dostawać upominki. Mamy na ten dzień dla Was coś absolutnie wyjątkowego – piękny, kosztowny pierścionek. Jak go zdobyć?

Najpierw trzeba się zgłosić do naszego plebiscytu. Czekamy na pary w każdym wieku. Takie, które ślubne plany mają jeszcze niezbyt dokładnie sprecyzowane, i takie, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu w konkretnym terminie. Ale też i takie, które ślubną ceremonię dawno mają za sobą i ciszą się szczęściem od wielu, wielu lat. I to one będą mogły walczyć o główną nagrodę, wart blisko 2000 zł złoty pierścionek ufundowany przez Dariusza Królikowskiego – Pracownia Biżuterii w Zamościu.

 – Zwycięzcy plebiscytu wybiorą sobie złoty pierścionek z mojej oferty, a ja dopasuję go rozmiarowo – mówi jubiler Dariusz Królikowski.

Rozpoczynamy więc pierwszy etap naszego konkursu. Czekamy na zgłoszenia par. Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają, ważne by przynajmniej jedno z Was było z Zamojszczyzny, numer telefonu któregoś z Was ) można dostarczyć do redakcji osobiście, ale najlepiej wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia. Warto się pośpieszyć, bo czasu jest niewiele. 

Zgłoszone pary zaprezentujemy na naszych łamach, a potem rozpoczniemy głosowanie na kuponach dołączonych do gazety (w wydaniach 19, 26 stycznia oraz 2, 9, 16 i 23 lutego). Spośród opublikowanych przez nas zdjęć czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą fotografię pary, którą uznają za najsympatyczniejszą. I to właśnie ta para zdobędzie wspaniałą nagrodę – piękny, cenny pierścionek z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu. 

Mamy również trzy nagrody pocieszenia, dla par które kolejno otrzymają najwięcej głosów.

 – Kolacja dla dwojga o wartości 150 zł ufundowaną przez Restaurację CUD MIÓD w Ibis Hotel w Tomaszowie Lubelskim.

 – Dwie kolacje dla dwojga od restauracji BOHEMA w Zamościu o wartości po 100 zł.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bronek
Bronek 15.01.2021, 17:05
Poznaje, to ten pierścionek z wystawy !! Taki zwyczajny dziecinny, A myslałem ze to jest inny

Pozostałe