Przedsiębiorca powiedział "dość" obostrzeniom! (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.01.2021, 08:00
  • Agnieszka Piela
Przedsiębiorca powiedział "dość" obostrzeniom! (TYLKO W GAZECIE) Łukasz Moskal: Mamy mnóstwo rezerwacji. Są ferie. Ludzie mają dosyć siedzenia w domu
7 stycznia pomimo zakazu i grożącej kary finansowej Laser Factory Zamość Centrum Rozrywki otworzyło lokal. Firma czekać dłużej nie mogła i nie chciała.

Otworzyliśmy i już się nie cofniemy. Nie boimy się kary finansowej. Może być i 50 tysięcy. Nie zrobiliśmy nic nielegalnego. Staliśmy w kolejce do bankructwa. Niedługo nadeszłaby moja kolej – mówił redakcji 8 stycznia Łukasz Moskal, szef centrum rozrywki. Dodał, że spodziewa się kontroli i jest na nią przygotowany.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rozmuss  i spółka
Rozmuss i spółka 18.01.2021, 20:29
Masz gościu układ i chody to mogą ci laskę zrobić z połykiem . Jeśli nie masz to przegrane i prze ..jeba nne masz z każdej strony urzędasów i kontroli do licha i ciutciut będziesz miał .Wiadomo smarujesz to jedziesz a jak nie to du .. da .. pa ...siedzi .
Brawo
Brawo 14.01.2021, 10:58
Widać ewidentnie biznes i kasa ludzie i Covid bez znaczenia niech zdychają tylko kasa.
Wojtek
Wojtek 15.01.2021, 09:49
Gdyby państwo pomagało to by ludzie nie protestowali i nie otwierali lokali. Na zachodzie nie protestują no może nie w tym stopniu bo maja wypłacane rekompensaty tego u nas nie ma.
Łatwo mówić komuś kto nigdy nie prowadził działalności tylko na garnuszku państwowym, praca zdalna okienko zamknięte :) a kasa i tak się zgadza na koncie.
Pisownia celowa bo żeby być Państwem przez duże „P” to trzeba sobie zasłużyć
PO
PO 15.01.2021, 10:25
POmagało zawsze można było lewą fakturę WAT wystawić i kasa była, teraz PIS i du.a z kasy.
Stary
Stary 14.01.2021, 19:32
Każdy broni swych interesów ,gdybyście mieli własne interesy i widmo bankructwa też byście chwytali się takich metod no ale jak ma się ciepłe posadkę za zamkniętymi drzwiami to można krytykować
Edward
Edward 14.01.2021, 16:43
Taki typ, widać po mordzie że za złotówkę pędziłby wesz do Grabowca.
zztop
zztop 14.01.2021, 13:46
Taki egoistyczny typ. Ma gdzieś umierających ludzi, liczy się tylko kasa i czubek własnego nosa.
Zagłoba
Zagłoba 13.01.2021, 10:25
Zgadzam się z Bohunem na starego opoja.
PYTANIE  ?
PYTANIE ? 13.01.2021, 08:37
MPLANETA I BUDMAT działają , wały robią a gość chce legalnie i ma problem .Tak wygląda Polska ,kraj oszustów i złodziei z układu .Zwykły człowiek ma płacić podatki i milczeć .Kiedy będzie normalnie w tym ZAMOŚCIU ?
zagłoba
zagłoba 13.01.2021, 07:53
Kmicic - inaczej zdrajca po staropolsku!
Bohun.
Bohun. 13.01.2021, 09:03
Zagłoba inaczej stary opój.
Kmicic
Kmicic 13.01.2021, 07:34
Większość wypowiadających się tutaj socjalistów albo komunistów nie wie skąd biorą się pieniądze. Państwo warszawskie inaczej rząd nie ma żadnych pieniędzy. Te pieniądze które są w budżecie są nasze i twoje pochodzą z podatków, PIT-ów, CIT-ów, VAT-ów i innych podatków. Gdyby nie te podatki rząd nie miałby ani złotówki na armię swoich urzędników i socjale, które tak hojnie rozdaje na lewo i prawo kupując głosy ludzi bez wykształcenia. Trochę myślcie kombinujcie a nie czekacie aż wam rząd pomoże. Rząd warszawski wam nie pomoże tylko rękę wyciągnie po nowe podatki.
heh
heh 14.01.2021, 13:49
Kur..a myśli, że Amerykę odkrył, że pieniądze w budżecie biorą się z podatków. Hahahaha
XD
XD 15.01.2021, 12:50
XD a z czego pracy rządu albo z drukarki?
Iza
Iza 13.01.2021, 00:17
W takim miejscu nie ma tłumów i można przestrzegać wszystkie zasady obostrzeń. Większym zagrożeniem są sklepy spożywcze, które rzecz jasna muszą funkcjonować ale w kolejce do kasy nie jest zachowywany dystans.
Nie rozumię zasad obostrzeń , które wprowadzono. Uważam , że tam gdzie moźemy zagwarantować bezpieczeństwo i mamy wpływ na ilość ludzi w obiekcie to miejsca takie powinny być otwarte.
Dorota
Dorota 12.01.2021, 18:52
Jestem za. Brawo za odwagę Panie Łukaszu. Nie można bezkarnie zamykać ludziom prawa do pracy i zarobku. I tak już zamknęli nas jak sardynki w puszkach . Rozumiem obostrzenia ale ile osób przebywa jednocześnie w takim miejscu? Ile osób przewija się w marketach budowlanych w ciągu dnia? To porównanie paluszka z pięścią. Jak ktoś się bardzo boi to nie musi tam przychodzić.
Asiula queen
Asiula queen 12.01.2021, 18:12
LUKASZ NAJLEPSZY CZŁOWIEK SWÓJ CZLOWIEK. Pozdro Mordo😎 a reszcie jak żal d*pe ściska to niech dalej siedzą i płaczą że nie mają za co żyć😎
Asiula queen
Asiula queen 12.01.2021, 18:11
LUKASZ NAJLEPSZY CZŁOWIEK SWÓJ CZLOWIEK. Pozdro Mordo😎 a reszcie jak żal d*pe ściska to niech dalej siedzą i płaczą że nie mają za co żyć😎
Czarownik
Czarownik 12.01.2021, 16:23
Brawo. Trzymam kciuki. Oby interes dalej sie krecił. Je**ć pandemie!!
mirka
mirka 12.01.2021, 15:57
Nie tylko egoizm ale nie odpowiedzialność za drugiego człowieka narażenie na zdrowie a nie daj boże coś gorszego SKANDAL TYLKO potężna kara powstrzyma
Stary
Stary 12.01.2021, 17:00
Pani mirka a czy został wprowadzony ar 228 konstytucji RP że zamykają wszystko i ograniczają ?
XXX
XXX 12.01.2021, 15:05
Wyjątkowa nieodpowiedzialność i egoizm. Przedkłada swój własny interes nad zdrowie i życie innych ludzi.
Ja
Ja 13.01.2021, 07:27
Ciemnoto jeb a na
heh
heh 14.01.2021, 13:50
To już wiemy, że jesteś ciemnotą. Ciemnota wierzy w durne teorie spiskowe.
Stary
Stary 12.01.2021, 16:54
A markety i hipermarkety z obcym kapitałem pracują pełną parą i tam nie ma pandemii nikt nie krzyczy Panie XXX .
Może Ty wspierasz obcy kapitał a nie nasze interesy a może pracujesz dla nich ?
XXX
XXX 12.01.2021, 18:07
A jak ty sobie wyobrażasz funkcjonowanie społeczeństwa bez sklepów w których można kupić jedzenie?
Stary
Stary 12.01.2021, 18:45
Panie XXX nie przypominam sobie bym z Tobą świnie pasał że mi tykasz
I odpowiedz mi mądralo z czego mają żyć ci ludzie co mają pozamykane interesy
Zenek
Zenek 14.01.2021, 13:44
Niech idą do pracy. Proste.
Stary
Stary 14.01.2021, 19:34
No to idą i po co ta cała dyskusja
Klient Laser
Klient Laser 12.01.2021, 13:47
Brawo !!! Powodzenia !!!!
niba
niba 12.01.2021, 11:12
ukarać przykładnie
heh
heh 12.01.2021, 18:08
Dowalą mu 30 tysięcy parę razy to mu rur zmęiknie.
Pawcio
Pawcio 13.01.2021, 11:07
Tylko że on się nie boi kary stać go żeby zapłacić 500 tys. I dalej będzie walczył, a reklamę ma za darmo, 💪😆 przy okazji Miasto odrzyje bo ściągnie więcej turystów💸💸💸
zamzam
zamzam 14.01.2021, 13:52
Podobno głodem przymiera i grozi mu widmo bankructwa.
Stary
Stary 12.01.2021, 18:49
Nie mają takiego prawa to stanowi konstytucja
Temida
Temida 12.01.2021, 23:06
Mają i dowalą. Jeszcze karnie może odpowiadać za narażanie zdrowia i życia ludzi.
pp
pp 12.01.2021, 14:21
za co ukarać? że nie pozwolił,by jego interes do końca upadł? ludzie obudźcie sie.. rząd steruje nami jak marionetkami
Stary