Nowy numer Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 11.01.2021, 18:12
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Już jutro, we wtorek 12 stycznia ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Możecie o nie pytać w punktach sprzedaży albo bez wychodzenia z domu kupić e-wydanie na eprasa.pl/news/kronika-tygodnia. Co ciekawego w tym numerze?

>>>> Wielomiesięczne śledztwo przyniosło rezultaty. Już wiadomo, kto jesienią 2019 zastrzelił Kosego, objętego ochroną wilka z RPN. Według śledczych, zrobił to myśliwy, 42-latek z powiatu biłgorajskiego.

>>>> Przedstawiamy wszystkich kandydatów w tegorocznym XXI Plebiscycie Piłkarskim. W tym roku jest nowość w zasadach głosowania na swoich faworytów.

>>>> 13-letnia dziewczynka popełniła samobójstwo. Dlaczego dziecko nie chciało już żyć? Sprawę wyjaśnia prokuratura.

>>>> Co dalej z remontem Akademii Zamojskiej? Miasto kontra Furmanek Renewal. Jakie były powody zerwania umowy? I kto ją zerwał?

>>>> Atrakcyjnie położone na wyspie baseny nad zalewem w Krasnobrodzie mogą być wydzierżawione. Dlaczego samorząd nie chce prowadzić obiektu?

>>>> Czy niepłodność jest w Zamościu problem? I co z programem in vitro forsowanym przez Koalicję Obywatelską?

>>>> Mieszkańcy Józefowa skarżą się na nocne rajdy młodych kierowców, a radni mają pomysł, jak temu przeciwdziałać.

>>>> Inwalida wyczołgał się z płonącego domu. Przeżył, ale potrzebuje pomocy.

>>>> Władze Hrubieszowa przymierzają się do urządzenia komunalnej nekropolii, bo na cmentarzu parafialnym robi się coraz ciaśniej.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" zapraszamy Was w podróż po historii ulicy Infułackiej. Jest bardzo ciekawa.

To tylko niewielka część tematów z tego numeru. Dużo, dużo więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe