XXI Plebiscyt Piłkarski: Głosowanie na dwa sposoby

  • 12.01.2021, 05:30
  • MaSzt
XXI Plebiscyt Piłkarski: Głosowanie na dwa sposoby Fot. Archiwum KT
W aktualnym wydaniu Kroniki Tygodnia przedstawiamy listę kandydatów do tytułu Piłkarz, Trener, Młodzieżowiec, Drużyna i Działacz Roku 2020 na Zamojszczyźnie w XXI Plebiscycie Piłkarskim. Publikujemy pierwszy kupon do typowania zwycięzców, a także informujemy, jak można głosować w systemie SMS.

Dyskusja dziennikarzy sportowych „Kroniki Tygodnia” z przedstawicielami środowiska piłkarskiego Zamojszczyzny przyniosła efekty, jakie widać na zamieszczonej obok liście nominowanych w XXI Plebiscycie Piłkarskim. Znalazło się na niej dwanaście zespołów, kandydujących do tytułu Drużyna Roku, a także po piętnastu wyróżnionych w kategoriach Piłkarz i Trener Roku, osiemnastu w kategorii Młodzieżowiec Roku i dwunastu w kategorii Działacz Roku. Na uzasadnienie naszych wyborów przyjdzie jeszcze czas. Teraz chcemy objaśnić, jak można głosować.

Po raz pierwszy w historii plebiscytu uruchomiliśmy system głosowania za pomocą SMS. Obok każdej kandydatury zamieściliśmy jej kod np. PSKM.13 To skrót od słów Plebiscyt Sportowy Kroniki, pierwsza litera danej kategorii (M - młodzieżowiec) oraz liczba porządkowa danego kandydata. I chcąc oddać głos na swojego faworyta, należy pod numer 7248 wysłać SMS, a w jego treści wpisać przyporządkowany do danej kandydatury kod. Koszt wysłania jednego SMS wynosi 2,46 zł (w tym VAT).

PLEBISCYT PIŁKARSKI: ODDAJ GŁOS ZA POMOCĄ SMS <<< TUTAJ

Jeśli chodzi o głosowanie tradycyjne, za pomocą kuponów opublikowanych na łamach „Kroniki Tygodnia”, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Obowiązują nadal te same zasady. Przyjmujemy głosy oddane na oryginalnych, wyciętych z „Kroniki Tygodnia” kuponach. Głos uznamy za ważny tylko wtedy, gdy zawarte na nim będą typy w każdej spośród pięciu plebiscytowych kategorii oraz personalia i numer telefonu głosującego. Głosować można jedynie na osoby i zespoły z listy nominowanych. Jeden czytelnik może nadesłać lub dostarczyć osobiście do siedziby redakcji dowolną liczbę kuponów („Kronika Tygodnia”, ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość).

O zwycięstwie w poszczególnych kategoriach zadecyduje suma głosów oddanych na kuponach papierowych i w systemie SMS. Głosowanie zakończymy 28 lutego.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe