Spalił się dom w Kalinowicach. W płomieniach zginął 75-letni mężczyzna

  • 11.01.2021, 16:45
  • ak
Spalił się dom w Kalinowicach. W płomieniach zginął 75-letni mężczyzna Fot. mł. bryg. Dominik Kukułowicz
Do tragedii doszło dzisiaj (11 stycznia) rano. W Kalinowicach pod Zamościem spalił się dom. Nie żyje 75-letni mężczyzna, który tam mieszkał.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, cały budynek stał już w płomieniach. Przez okna i drzwi wydobywał się ogień i dym. Podczas akcji gaśniczej w zgliszczach strażacy natrafili na zwęglone zwłoki 75-letniego mężczyzny. 

– Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia, mogła być nieprawidłowa eksploatacja instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na kwotę 30 tys. zł – poinformował dzisiaj po południu mł. brygadier Marcin Żulewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. 

W działaniach trwających ponad 3 godziny wzięło udział 6 zastępów PSP z JRG Zamość oraz jeden zastęp OSP z Łabuniek, w tym st. bryg. Tomasz Burcon, zastępca komendanta miejskiego oraz zastępca dowódcy JRG Zamość mł. bryg. Dominik Kukułowicz.

CZYTAJ TAKŻE: TRAGICZNY POŻAR W ZAMOŚCIU. URATOWANO TYLKO JEDNEGO MĘŻCZYZNĘ

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe