Złoty pierścionek dla ukochanej. Coraz więcej zgłoszeń

  • 10.01.2021, 07:45
  • red.
Złoty pierścionek dla ukochanej. Coraz więcej zgłoszeń Paulina i Adam Kawałko z Zamościa
Paulina i Adam Kawałko z Zamościa to jeszcze jedna para zakochanych, którzy biorą udział w naszym plebiscycie i zamierzają wygrać złoty pierścionek. Możecie do nich dołączyć. Cały czas jeszcze czekamy na zgłoszenia.

Tę zabawę dla naszych czytelników zainicjowaliśmy w ostatnim wydaniu Kroniki Tygodnia. Na czym polega?

Najpierw trzeba się zgłosić do naszego plebiscytu. Czekamy na pary w każdym wieku. Takie, które ślubne plany mają jeszcze niezbyt dokładnie sprecyzowane, i takie, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu w konkretnym terminie. Ale też i takie, które ślubną ceremonię dawno mają za sobą i ciszą się szczęściem od wielu, wielu lat. I to one będą mogły walczyć o główną nagrodę, wart blisko 2000 zł złoty pierścionek ufundowany przez Dariusza Królikowskiego – Pracownia Biżuterii w Zamościu.

 – Zwycięzcy plebiscytu wybiorą sobie złoty pierścionek z mojej oferty, a ja dopasuję go rozmiarowo – mówi jubiler Dariusz Królikowski.

Rozpoczynamy więc pierwszy etap naszego konkursu. Czekamy na zgłoszenia par. Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają, ważne by przynajmniej jedno z Was było z Zamojszczyzny) można dostarczyć do redakcji osobiście, ale najlepiej wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia. Warto się pośpieszyć, bo czasu jest niewiele. 

Zgłoszone pary zaprezentujemy na naszych łamach, a potem rozpoczniemy głosowanie na kuponach dołączonych do gazety (w wydaniach 19, 26 stycznia oraz 2, 9, 16 i 23 lutego). Spośród opublikowanych przez nas zdjęć czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą fotografię pary, którą uznają za najsympatyczniejszą. I to właśnie ta para zdobędzie wspaniałą nagrodę – piękny, cenny pierścionek z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu. 

Mamy również trzy nagrody pocieszenia, dla par które kolejno otrzymają najwięcej głosów.

 – Kolacja dla dwojga o wartości 150 zł ufundowaną przez Restaurację CUD MIÓD w Ibis Hotel w Tomaszowie Lubelskim.

– Dwie kolacje dla dwojga od restauracji BOHEMA w Zamościu o wartości po 100 zł.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe