Z biblioteką w sieci, czyli ferie online

  • 08.01.2021, 13:03
  • Materiał nadesłany
Z biblioteką w sieci, czyli ferie online
Książnica Zamojska ma plan na drugi tydzień zimowych ferii. Zaprasza do wspólnego spędzenia czasu dzieci i młodzież z Zamościa. Co w programie? Szczegóły poniżej.

Kreatywnie z Wolumeną – zadanie plastyczne polegające na wykonaniu dowolną techniką obrazka/wizerunku naszej bibliotecznej sowy – Wolumeny. Pracę lub jej zdjęcie należy dostarczyć do biblioteki (drogą pocztową, mailowo lub osobiście) do 30 stycznia 2021 r. Z otrzymanych prac powstanie wirtualna wystawa, którą będzie można oglądać na stronie internetowej i Facebooku Biblioteki. Autorzy trzech najbardziej kreatywnych pomysłów otrzymają upominki.

Rozwikłaj to z Wolumeną! – rozwiąż zagadki sowy Wolumeny, wyślij odpowiedzi na adres mailowy [email protected] i weź udział w losowaniu nagród (11-18 stycznia 2020 r.)

W dniach 11-15 stycznia 2020 r. na stronie internetowej https://biblioteka.zamosc.pl i profilu Facebook Książnicy Zamojskiej https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska będą ukazywały się różne zagadki związane z książką i biblioteką. Dzieci, które rozwiążą wszystkie zadania i prześlą odpowiedzi na adres [email protected] wezmą udział w losowaniu nagród. Na odpowiedzi czekamy do 18 stycznia 2020 r. Wyniki losowania zostaną podane pod koniec stycznia.

Ćwicz z Wolumeną – gimnastyka i taniec dla dzieci. Zapraszamy na kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UC4r6Z_Qa5poAxVqAXcjG1aw i profil Facebook Biblioteki https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska do wspólnych ćwiczeń i tańca – 8 i 13 stycznia 2020 r.

Literacki odlot - sprawdź swoją wiedzę z literatury. Quiz dla młodzieży dostępny na stronie internetowej Biblioteki https://biblioteka.zamosc.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska (od 7 stycznia 2020 r.)

 

Biblioteka zaprasza także na „Poranek z bajeczką” realizowany przez filie Książnicy Zamojskiej:

  • 8 stycznia, g. 11.00 „Szukając Marudka” – teatrzyk kamishibai, facebook.com/Filia-nr-4-Książnicy-Zamojskiej
  • 11 stycznia, g. 11.00 „O smoku wawelskim” – teatrzyk kamishibai, facebook.com/Filia-nr-3-Książnicy-Zamojskiej
  • 12 stycznia, g. 11.00 „Legenda o skarbniku” – teatrzyk kamishibai, facebook.com/Filia-nr-2-Książnicy-Zamojskiej
  • 13 stycznia, g. 11.00 „Zimowy wilk” – czytanie fragmentów książki, facebook.com/Książnica-Zamojska-Filia-Nr-6
  • 14 stycznia, g. 11.00 czytanie baśni ze zbioru „Poczet królów polskich”, facebook.com/Filia-nr-3-Książnicy-Zamojskiej
  • 15 stycznia, g. 11.00 „Lew w Paryżu” – teatrzyk kamishibai, facebook.com/Filia-nr-4-Książnicy-Zamojskiej
Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe