Zamość: Śmieciarki PGK przyjadą po choinki

  • 07.01.2021, 09:03
  • ak
Zamość: Śmieciarki PGK przyjadą po choinki Fot. pixabay.com
PGK będzie w tym i na początku przyszłego miesiąca prowadzić, jak co roku, mobilną zbiórkę choinek. Drzewka należy rozebrać i wynieść z domu w konkretnym dniu do godz. 6, zostawiając je przy kontenerach.

 Akcja prowadzona będzie według ustalonego harmonogramu. Na os. św. Piątka śmieciarki przyjadą 19 stycznia, dwa dni później pojawią się na os. Promyk i Zamczysko, a później przyjdzie czas na kolejne rejony miasta: os. Majdan, Kilińskiego, Powiatowa (22 stycznia), os. Karolówka, Stare Miasto i Błonie (26 stycznia), os. Partyzantów, Słoneczny Stok, Zamczysko (1 lutego), Nowe Miasto (2 lutego), Orzeszkowej-Reymonta i Janowice (3 lutego), Rataja (4 lutego) i na koniec os. Koszary, Kamienna i Planty (5 lutego).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe