Biłgoraj: Halówka w OSiR. Zaczną od memoriału

  • 10.01.2021, 14:37
  • MaSzt
Biłgoraj: Halówka w OSiR. Zaczną od memoriału Fot. pixabay.com
Doroczny cykl halowych turniejów piłkarskich OSiR w Biłgoraju rozpocznie się od 24 stycznia (niedziela). Na ten dzień zaplanowany został XIV Memoriał Stanisława Wójcika, w którym zagrają juniorzy.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju przygotowuje się do organizacji dorocznego cyklu halowych turniejów piłkarskich dla młodzieży i dzieci w różnych kategoriach wiekowych. W tym roku przewidziano pięć takich turniejów, które rozgrywane będą w hali sportowej OSiR przy ul. Targowej w kolejne niedziele, począwszy od 24 stycznia. Tego dnia rozegrany zostanie XIV Memoriał Stanisława Wójcika. Wezmą w nim udział juniorzy, czyli piłkarze urodzeni w latach 2002-2005. Warto podkreślić, że rozgrywki upamiętniające długoletniego kierownika klubu sportowego Łada Biłgoraj zapoczątkowała redakcja „Kroniki Tygodnia” w 2007 r. Pierwszy turniej o Puchar „Kroniki Tygodnia” był nieoficjalnymi halowymi mistrzostwami okręgu zamojskiego. Wygrała go Łada, prowadzona przez trenera Ireneusza Zarczuka i kierownika Stanisława Wójcika. Następna edycja była jednocześnie pierwszym memoriałem Wójcika.

W niedzielę, 31 stycznia w hali OSiR w Biłgoraju zagrają trampkarze (roczniki 2006 i 2007), a potem kolejno młodziki (2008, 2009), orliki (2010, 2011) i żaki (2012 i młodsi). Niestety, kibice nie będą mogli obserwować z trybuny hali OSiR rywalizacji młodych piłkarzy.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe