Zamość: Dwóch dyrektorów wybranych, trzeci czeka (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.01.2021, 15:22
  • AP
Zamość: Dwóch dyrektorów wybranych, trzeci czeka (TYLKO W GAZECIE)
Magistrat rozstrzygnął nabory na stanowiska dyrektorów dwóch instytucji kultury. Pokierują nimi przez trzy lata ich dotychczasowi szefowie. Jeszcze nie wiadomo, kto stanie na czele Muzeum Zamojskiego.

Procedura konkursowa w przypadku Książnicy Zamojskiej i Biura Wystaw Artystycznych została wszczęta zarządzeniem prezydenta miasta 30 września, bo kończyły się kadencje obu dyrektorów. Jak informuje komisja konkursowa, o stanowisko dyrektora Książnicy Zamojskiej ubiegały się dwie osoby: Piotr Bartnik (obecny dyrektor) i Dariusz Górny. Komisja obu panów zakwalifikowała do drugiego etapu, ale na rozmowę kwalifikacyjną nie stawił się Dariusz Górny. 20 listopada komisja po merytorycznej ocenie Piotra Bartnika wyłoniła go na kandydata na stanowisko dyrektora Książnicy Zamojskiej.

Kto wziął udział w pozostałych konkursach? Szczegóły w aktualnym wydaniu Kroniki Tygodnia.

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe