Hrubieszów: Wigilijna demolka. Znowu! (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.01.2021, 12:47
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Wigilijna demolka. Znowu! (TYLKO W GAZECIE) Połamano 18 krzesełek na trybunach
W wigilijną noc na stadionie HOSiR w Hrubieszowie połamano 18 krzesełek na trybunach. Wandale zdewastowali znaczną część stadionowej widowni. Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie zamykany na noc.

Miasto zawiadomiło prokuraturę o zniszczeniu mienia.

 – Na wiele bym nie liczył, zwłaszcza, że to kolejny akt wandalizmu na tym stadionie w ciągu dwóch lat. Wcześniej także zniszczono kilkanaście krzesełek na trybunach i nadal nie ustalono sprawców. Lepszy skutek byłby, gdyby policja od czasu do czasu wysłała tam patrol. Wcale nie chodzi o zatrzymanie sprawców na gorącym uczynku, raczej o przekonanie, że tego miejsca ktoś pilnuje, może wtedy nie byłoby tych dewastacji – uważa jeden z hrubieszowskich samorządowców.

Jak można takim sytuacjom przeciwdziałać? Co na to władze miasta? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Hrubielaczekkk
Hrubielaczekkk 07.01.2021, 18:07
Ogólnie sram na AK bo cytując film> Wołyń < Co to za tajna armia co nie potrafi Polaków obronić przed Hołotą z kosami i siekierami !!!!!!! Cekali na przejście frontu zeby obejmować władze administracyjną i stanowiska i sie przejechali hahhahaa. A ze AK żle pisze o BCH to już syfiasta walka która nic nie zmieni . Najlepiej było spiedolić do WB i utworzyć rząd na uchodzctweie który do dziś ze złota nie może sie rozliczyć a ze skarbu FON u szefa,,, --- Odlądajcie Sekielskiego jak komuna sie osadziła na Narodowych skarbach. Takie to qurfa dbanie o prosty lud jak oficer AK Tatar z UK cchiał sie z komuną dodaać a komuna swoje i mu obrobiła chatw w UK hahhaha Rżnijcie sie pajace mordujcie ja nasram na wasz grub jak na Jaruzelskiego czy Marchlewskiego. Tyle dla mnie znaczycie !!!!!!!!!!!!!!!!
ya
ya 08.01.2021, 19:59
z niektórymi stwierdzeniami mozna podyskutowac
Krzysiek  Hrubieszowiak
Krzysiek Hrubieszowiak 07.01.2021, 17:32
Idiotów nie brakuje., a ukraińców od pół roku nie widze. Ppewnie reemigranci z Holandii czy anglii. Tam Covid im prace przy zmywaku zabrał to tu przyjechali sie wyładować !!!!!!!
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 05.01.2021, 18:13
Pewnie to zrobili Uraińcy, bo przed <Ukraiński parlament zatwierdził uczczenie 75. rocznicy zdobycia Hrubieszowa przez oddziały UPA i WiN< nastąpiła wzmożona aktywność ukraińskich środowisk w Polsce. Taka V kolumna sie odzywa co chce Zakierzonie oderwać!!!!!
Hrubielakk
Hrubielakk 07.01.2021, 17:55
Normalnie medale rozdać AK za Bezczynność na Wołyniu. Trzymali Broń w magazyb=nach a cichociemny dowódca z okręgu chciał rozstrzelać tego co z Ukraińcami walczył . Takie to AK było ze zbroiło sie zeby przejmować władze i stanowiska po prz\ejściu armii czerwonej. Wygodni w uj jak chcieli być władzą siesząc w konspiracjii i nie robiąc nic bo czytałem << Wywiad rzeka z Gołębiewskim i znam historie oficera AK anioła , Kpina z prostych ludzi i jak starają sie ob*** Basaja, NIe wazne czy na śmierć go wydali ukraińcy z UB ale struktury MO on w regionie zakładał i likwidował Bulbowców co zakładali MO w 39 po wkroczeniu Armii Czerwonej i chcieli to samo robić w 44 co niektórzy interpretują jako zlikwidowaną polską Policje. A to Bulbowcców zlikwidowali i to zastąpili Polacy bo jakieś ukraińcy Wołki i Badziany chcieli tu zakładać urzędy i posterunki szykując sie na III wojne światową i żeź jak na wołynu. Teraz sie qurfy z UPA upominają o rekompensate z akcji wisła hahhaha. krzyżyk UPA-ńcom na droge za Bug. Nie ma tu miejsca dla KPZU !!!!!!!!!!!!!!!!!!
pamietam
pamietam 08.01.2021, 11:58
Ile osob w Hrubieszowie wywiesza flagi 11 lipca? Tylko nieliczni pamietaja o ludobojstwie na Wolyniu, w Malopolsce Wschodniej, Lubelszczyznie. Symbole i gesty swiadcza o mieszkancach Hrubieszowa. To swiadczy o osobach tutaj mieszkajacych. Gdyby nie dawne srodowisko 27 WDP AK oraz ks. Pralat A. Puzon to nic i nikt juz by o tamtych czasach nie pamietal. Polecam Biuletyn srodowiska 27 WDP.
Hrubielaczekkk
Hrubielaczekkk 07.01.2021, 17:40
A o to chodzi o kpine z Polski i ha}be AK. Jak to mogo nibz podyiemna armia Polska co Polakw nie bronia dogada sie y mordercami y Woznia . A teraz niby to ci co czczą ich pamięć obchodzą corocznie Katyń a o Wołyniu zapominają. To stawianie Panów nad prostym wymordowanym ludem .Prosze porównać liczby wymordowanych i kto wtedy był na stanowisku w armi co miesiąc wytrzymała a potem przez Węgry dowództwo spiedoliło. Taki to honor Polskiego żołnierza a AK siedziało widziało jak Polaków UPA siekierami mordowało ale czekali na akcje << Burza <<< A to okazał sie obłęd 44 gdzie sami sie wydali okupantowi. Tacy to nasi sprytni politycy co z Angli jak TW Tatar rozkazy dawali a teraz opłakują AK hahahhah. Normalnie obłęd 44
Krzysiek
Krzysiek 05.01.2021, 15:33
Policja bardzo dobrze wie kto niszczy obiekty na terenie miastaHrubiesxow ale olewa albo broni tych wandali
SZERYF  Z LHR
SZERYF Z LHR 05.01.2021, 15:29
Miasto bezprawia skorumpowane do szpiku kości .Patologia a nie władza ma się dobrze .
Skorumpowany   w urzędfzie
Skorumpowany w urzędfzie 05.01.2021, 18:15
Ty tu jesteś samozwańcem szeryfem to zaprowadz porządek
jamjest
jamjest 05.01.2021, 14:37
Mam pytanie: czy w Hrubieszowie jest w ogóle policja czy tylko drogówka...? Hrubieszowska policja jedyne co robić potrafi, to przejechać się po mieście policyjną suczką. Patroli nie było i nie ma już od lat!!!
Pytaniem na pytanie
Pytaniem na pytanie 06.01.2021, 08:40
A gdzie jest dyrektor HOSiR, do którego należy zabezpieczenie obiektów? Jak nie mają monitoringu, to niech stróża postawią do pilnowania, a mają tyle osób zatrudnionych bez konkretnego celu, że praktycznie wszyscy mogą stróżować, włącznie z dyrektorem. Tam po prostu od lat brakuje dobrego gospodarza. Zobaczcie jak wyglądają inne elementy wyposażenia stadionu, których nie zniszczyli wandale, a po prostu ząb czasu i nikt tego nie naprawia ani nie wymienia na nowe.
Najlepiej zwalić wszystko na Policję, a przecież każdy ma swoje zadania i obowiązki, za które odpowiada i bierze pieniądze. Może niech każdy robi co do niego należy, prawda pani Burmistrz i panie Dyrektorze?!
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 05.01.2021, 18:20
Też macie problem z odpowiedzią , Odpowiedz jest prosta <> Narodowa kwarantanna i nie możne sie włuczyć bez celu po ulicach . Oni sie do tego zastosowali po strzegą i przestrzegają prawa a wy? Łazicie po ulicy i szukacie patroli? Hmmmmm żenuła z francuskiego
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 05.01.2021, 18:17
fajna ta suczka jakaś ? bo niewiele tam ich służy ?
hrub
hrub 05.01.2021, 16:47
drogówki to ja nie widze juz od dłuzszego czasu, dziwie się dlaczegoo policja po zmianie przepisow nie kontroluje przejscia dla pieszych kiedy młodzież wchodzi z telefonem przy uchu lub słuchawkami w uchu, pare mandatow uzdrowiło by sytuacje bo jak dojdzie do tragedii wtedy beda stali przez pare dni, to samo dotyczy parkowania, w godzinach przedpołudniowych ulica Prusa od banku do cerkwi zakorkowana że ciężko przejechać, parkuja na drugiego a nawet trzeciego a policja ani widu ani słychu a to co się dzieje na gornej w okolicach bloku to juz horror, parkowanie w dwóch rzędach na chodnikach wwe wjazdach i ani policji ani strazy miejskiejj chociaz mają samochód, jeżeli tego nie widzą to co oni widzą i jakiego porządku pilnują?

Pozostałe