Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.01.2021, 11:43
  • wd
Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)
Zapytaliśmy samorządowców z powiatu tomaszowskiego o sukcesy i porażki w 2020 roku. A także o plany i zamierzenia na 2021 rok.

Piotr Pasieczny, wójt gm. Tarnawatka

WYSZŁO + Za sukces uważam pierwszy etap termomodernizacji urzędu gminy. Drugi to budowa ponad 3,5 km drogi w miejscowości Podhucie. Sama miejscowość jest mała, ale rozciągnięta i są tam wspaniałe widoki. Ludzie wybierają się tam na grzybobranie, po to by wędrując odpocząć, dlatego droga jest potrzebna, w dodatku często użytkowana jest jako skrót. Sukcesem jest, że przy pomocy budżetu gminy, został nabyty nowy samochód dla OSP Tarnawatka. Mam nadzieję, że długo będzie służył strażakom.

NIE WYSZŁO - W zasadzie zaplanowane przedsięwzięcia zostały zrealizowane. To był owocny rok. Nie ukrywam też, że dzięki wsparciu rządowemu zamknęliśmy rok bez zobowiązań.

ZAMIERZENIA? W planach na 2021 r. jest drugi etap termomodernizacji, czyli szkoła w Tarnawatce będzie docieplona, poprawimy instalację grzewczą. Zechcemy też wyremontować jedną lub dwie drogi. Czekamy na wyniki konkursu z PROW-u na budowę drugiego etapu kanalizacji w Wieprzowie Ordynackim i nowego wodociągu w Hucie Tarnawackiej. Mamy tam czasem problemy z jakością wody. Liczę, że dostaniemy dofinansowanie.

Co mówili inni tomaszowscy samorządowcy? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Janko
Janko 06.01.2021, 18:26
O jednostkach OSP z Tarnawatki i Wieprzowa to wojt pamieta a na pozostale to cale zycie nie ma pieniedzy

Pozostałe