Biłgoraj: Wychowanki MDK nagrodzone w ogólnopolskim konkursie

  • 04.01.2021, 07:41
  • ak
Biłgoraj: Wychowanki MDK nagrodzone w ogólnopolskim konkursie Fot. MDK Biłgoraj
Zosia Majcher i Julia Furmanek z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Piękna nasza Polska cała”.

Konkurs był organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim oraz „Małe Marzenia” Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia.

Do jego ostatniej edycji zgłoszono 528 prac e 106 placówek z całej Polski. Nagrody i wyróżnienia były przyznawane w czterech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów znalazły się wychowanki Anny Świcy, która w biłgorajskim MDK prowadzi Tęczową Malarnię.

W kategorii klas I-III wyróżniona została 9-letnia Julia Furmanek, a 13-letnia Zofia Majcher otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII.

Gratulujemy młodym artystkom i ich opiekunce.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe