Mircze: Wszystkie przepiękne. Konkurs na bombki rozstrzygnięty

  • 04.01.2021, 07:00
  • ak
Mircze: Wszystkie przepiękne. Konkurs na bombki rozstrzygnięty Fot. Organizatorzy
Każda była piękna, ręcznie wykonana, unikatowa. Spośród wszystkich bombek jurorzy musieli wybrać najpiękniejsze. To nie było łatwe zadanie, ale udało się i w Gminnym Ośrodku Kultury w Mirczu rozstrzygnięto konkurs na ”Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową”.

Zgłoszono do niego 10 prac z gminy Mircze, a także 19 z GOK w Łopienniku Górnym. Komisja konkursowa zdecydowała, że pierwsze miejsce należy się Wiesławie Bednarczuk i Damianowi Wasilowi. Drugą nagrodę otrzymały Kazimiera Ostrowska i Kazimiera Słomiana, a trzecią Bożena Frąk i Maria Kuta.

Laureaci wyróżnień to: Anna Olech, Beata Białonoga, Bożena Buk, Marzena Niedźwiecka, Teresa Kosińska, KGW Wereszyn, Paulina Kiszczak, Wioletta Kowalczyk, Magdalena Terlecka, Maria Kuchta.

Wójt gminy Mircze Marta Małyszek przyznała specjalną nagrodę Bożenie Frąk a dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mirczu Marianna Sobczuk postanowiła dodatkowo uhonorować Milenę Sysa.

Konkurs został rozstrzygnięty przed świętami, a nagrody wręczono tuż przed końcem roku.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe