Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.01.2021, 13:27
  • Not. lew
Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)
Największy sukces w 2020 r. Największa porażka w 2020 r. Najważniejszy cel w 2021 r. Takie pytania postawiliśmy samorządowcom z powiatu biłgorajskiego.

Janusz Rosłan, burmistrz Biłgoraja:

WYSZŁO + Rewitalizacja placu Wolności, wybudowanie budynku Domu Pobytu Dziennego Seniora, Środowiskowego Domu Samopomocy i siedziby organizacji pozarządowych, a także termomodernizacja budynku Urzędu Miasta. Dzięki tym długo wyczekiwanym przez wszystkich inwestycjom, pl. Wolności i jego otoczenie stały się w końcu wizytówką miasta.

NIE WYSZŁO - Złożyliśmy do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych trzy wnioski, ale żaden nie uzyskał akceptacji. Dotyczyły one utworzenia centrum rehabilitacyjno-sportowego przy SP 1, budowy boiska przy SP 3 oraz montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej, w tym na budynku Biłgorajskiego Centrum Kultury.

ZAMIERZENIA ?  Nie udało się, ale nie poddajemy się i spróbujemy jeszcze raz – przy naborze uzupełniającym. Z Funduszu Dróg Samorządowych staramy się razem z powiatem o dofinansowanie przebudowy ul. Narutowicza.

Co mieli do powiedzenia inni samorządowcy? Przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Not. lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.01.2021, 23:00
W Zwierzyńcu by się Pan przydał na 10 lat.
formaldehyd
formaldehyd 03.01.2021, 02:17
Proszę ,weźcie go za darmo.

Pozostałe