Pow. zamojski: Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)

  • 30.12.2020, 07:09
  • Not. bn
Pow. zamojski: Co nam (nie) wyszło w 2020 roku (TYLKO W GAZECIE)
Zapytaliśmy wójtów powiatu zamojskiego co uważają za swój sukces oraz porażkę w 2020 roku. A także jakie cele stawiają sobie w nowym 2021 roku.

Ryszard Borowski, wójt gminy Miączyn:

WYSZŁO + Udało nam się w tym roku uzupełnić oświetlenie uliczne w Świdnikach, Gdeszynie oraz w Miączynie. Wyremontowaliśmy odcinek drogi i świetlicę w Koniuchach, przeprowadziliśmy modernizację budynku szkoły w Miączynie. 

NIE WYSZŁO - Staraliśmy się natomiast o pieniądze z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych m.in. na budowę ścieżki rowerowej w gminie. Wsparcia nie otrzymaliśmy. Akceptacji nie uzyskał też wniosek o 3,3 mln zł z urzędu marszałkowskiego na instalacje fotowoltaiczne. Szkoda. Nie rezygnujemy z tych zadań.

ZAMIERZENIA ? W planach na 2021 r. mamy remont kilku kilometrów dróg w Zawalowie, Poddąbrowie i Żukowie. Będziemy szukać dofinansowania dla tych inwestycji gdzie się tylko da m.in. z Funduszu Dróg Samorządowych.

A co mieli do powiedzenia inni samorządowcy? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Not. bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 30.12.2020, 18:13
A gdzie jest niby to uzupełnione światło w Świdnikach? Te kilka lamp powieszonych w zupełnie innym miejscu niż ustalono z mieszkańcami? To ma byc uzupełnienie?

Pozostałe