Znowu rozdawali uśmiechy! (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.12.2020, 08:30
  • tomt
Znowu rozdawali uśmiechy! (TYLKO W GAZECIE) Finaliści turnieju wraz z organizatorami. A w wydarzeniu na FB "Walczymy z nowotworami" można wziąć udział w licytacji.
Po raz kolejny w zamojskiej hali OSiR odbył się Charytatywny Turniej Piłkarski. Tym razem zbierano fundusze na walkę z nowotworami. Organizatorami wydarzenia byli Dawcy Uśmiechu – Smile Donors oraz Zamojskie Centrum Wolontariatu.

Ze względu na obostrzenia sanitarne organizatorzy musieli ograniczyć liczbę drużyn do piętnastu. A chętnych było drugie tyle! Po wielogodzinnej zaciekłej rywalizacji górą był Święty Mikołaj! Drugie miejsce zajęła Cyrkulatka, a trzecie Restauracja Renesans. W ekipie zwycięzców grała sama piłkarska młodzież w wieku 15-17 lat!

Jak przebiegał turniej? Szczegółowa relacja na łamach Kroniki Tygodnia.

 

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gjk
gjk 03.01.2021, 22:45
Oby więcej takich Inicjatyw!

Pozostałe