Radny Ożóg pracuje w szpitalu (TYLKO W GAZECIE)

  • 29.12.2020, 07:15
  • par
Radny Ożóg pracuje w szpitalu (TYLKO W GAZECIE)
Wójt Werbkowic go zwolniła, a dyrektor szpitala zatrudnił.

W szpitalu w Hrubieszowie utworzono nowe stanowisko pracy – pełnomocnika dyrektora do spraw świadczeń pozaszpitalnych. Objął je Tomasz Ożóg, radny powiatu i członek zarządu powiatu hrubieszowskiego, który kilka tygodni temu stracił stanowisko sekretarza gminy Werbkowice.

Czy radny ma kompetencje, by zajmować takie stanowisko? Szczegóły w nowej Kronice Tygodnia.

 

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (119)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szpital przytułkiem
Szpital przytułkiem 13.01.2021, 09:56
Starostwo Hrubieszów wywaliło Ożoga, Uchanie wywaliło, Werbkowice wywaliło stołek z rękawa w przytułku.
dem
dem 09.01.2021, 12:30
a nowy milczy jak głaz
Patryk
Patryk 08.01.2021, 20:24
A kto powiedział że on ma pracować on ma brać i to nie małe pieniądze .Wstyd i żenada.
Tak
Tak 10.01.2021, 06:53
W Werbkowicach nic nie robił tylko ferment siał, teraz będzie powiększał dług szpitala, tylko u nas takie jaja dla dobra Powiatu,a TFU.
Jan Kowalski
Jan Kowalski 09.01.2021, 08:32
Kronikarz Hrubieszowski z kiciorem opisze i ujawni przekręt stołkowy Karpiuk i Ożoga,hahaha.
Zalany krwią
Zalany krwią 08.01.2021, 20:28
A Ty zdzieraj buty przez 30 lat za 2 tys. Można?można.
pacjentka
pacjentka 08.01.2021, 12:23
Te pożal się Boże odwiedziny to sprawa dla prokuratora! Lansowanie się kosztem zdrowia pacjentek i ich dzieci z chińskie plastiki! Wstyd i łamanie prawa!
Pytam
Pytam 07.01.2021, 21:02
Dlaczego pomimo zakazu odwiedzin w szpitalu hrubieszowskim, pani starosta Karpiuk weszła wraz z panem Ożógiem na oddział położniczy? Rodziny nie mogą odwiedzić młodych matek na oddziale a pani starosta dla własnego lansowania się robi sobie sesję fotograficzną. Panie Dyrektorze, czy to jest zgodne z "procedurami", o których pan tak często mówi na sesjach Rady Powiatu? Czy ta pani jest pracownikiem szpitala?? Nie, nawet nie założyła kitla ochronnego, tylko paradowała w prywatnych ciuchach. Może ktoś z radnych zainteresuje się tym? A może trzeba zainteresować tym
sobiepaństwem jednostki nadrzędne
Śmierdzi
Śmierdzi 07.01.2021, 14:43
W tym starostwie Karpiuk samymi tajnymi przekrętami,dlaczego żaden radny nie wysłał zapytania, interpelacji wszyscy zblatowani,wyborcy chcą wiedzieć i mają do tego prawo, a wy radni jesteście ich przedstawicielami, ale jak widać po wyborach macie ich daleko w d...e.
lechita
lechita 07.01.2021, 14:27
Jeśli Prawda jest taka jak ta Prawda z ZSRR, a mniemam, że jest podobnie to na pewno szczepionki trafiły do elyt! Panie Miścior żądamy listy zaszczepionych z wyłączeniem medyków do publicznej wiadomości!
Dyr. Gałecki pan powinien pomóc w tym Miszy. Bo reszta tego pisowskozeteselowego klanu jest niewiarygodna!!!!!
tutejszy
tutejszy 09.01.2021, 13:34
ktoś to musi sprawdzic jakie organy sa uprawnione do kontroli?
erda
erda 09.01.2021, 13:28
szanowna tzw elyto, ujawnijcie sie bo prawda zawsze wyjdzie na wierzch, jak sie ujawnicie wstyd i kompromitacja będzie mniejsza
Marta
Marta 08.01.2021, 20:17
Już trwa akcja zacierania śladów, czyli nic się nie zmieniło. Kpina i lekceważenie społeczeństwa.
Prawda wyjdzie na jaw
Prawda wyjdzie na jaw 08.01.2021, 20:36
Marta, jako personel medyczny olany totalnie przez dyrekcję musicie się sami zmobilizować i zrobić zdjęcia jak przyjdą ci wybrańcy "hubieszowskie elity" po 2-gą dawkę szczepionki. A przecież muszą ją wziąć. Nic straconego, jeżeli był przekręt, to tego nie ukryją. Chyba, że będą szczepić w nocy bez obecności personelu.
koma
koma 09.01.2021, 13:37
trzeba w odpowiednim czasie pilnować kto sie będie meldował do szczepienia, to w końcu dwa trzy dni nadzorowania
PIS
PIS 07.01.2021, 14:35
Dawno ich usunął nie jesteś w temacie.
Poinformowany
Poinformowany 07.01.2021, 21:58
Prawie usunął, czyli zawiesił. Prawie robi różnicę. Z tego co wiem, to odeszli z PiSu sami i są teraz w Solidarnej Polsce. Ale im zrobili wielkie kuku, śmiech na sali.
Jan
Jan 07.01.2021, 14:33
Kowalski Kronikarz ujawni ale wtedy jak jemu to będzie na rękę.
Prawda
Prawda 07.01.2021, 11:49
Otóż w starostwie nikt się nie zaszczepił proszę szukać w innych urzędach tam też siedzą w radach społecznych szpitala to trzeba sprawdzić a jak wyjdzie na jaw to dopiero będzie niespodzianka. Poczekajmy na fakty i zobaczymy jakich mamy celebrytów w mieście
Jeżeli tak jest
Jeżeli tak jest 07.01.2021, 12:34
To dlaczego Starostwo tak boi się podania do wiadomości publicznej ile osób spoza grupy 0 zostało zaszczepionych? Przecież SPZOZ jest jednostką powiatową, nad którą nadzór ma nie tylko pani starosta, ale także przewodniczący społecznej rady desygnowany na to stanowisko przez panią starostę. Myślę, że pora zająć stanowisko w tej sprawie i nie chować jak struś głowy w piasek. Jak informacje te dotrą do Ministerstwa Zdrowia, to polecą czyjeś głowy, oj polecą.
lechita
lechita 06.01.2021, 19:01
Dyrektor sam proponował szczepienia członkom rady społecznej i innym miejscowym tzw powiatowym elitom! Tak czy nie p. Gałecki ? Być może oni kłamią dlatego trzeba to wyjaśnić !
Dobre
Dobre 07.01.2021, 09:43
4 starostów i żadnej odpowiedzialności, a rada społeczna to przekręt,Ożóg przekręt lista przekręt,a tylko 6 mies Karpiuk,kiedy odwołanie.
Moneta
Moneta 06.01.2021, 16:59
Ponoć lekarz ze specjalizacją od winogron naganial też nieźle.
vil
vil 11.01.2021, 15:21
bo to prawdę trzeba ujawnić
Wyborca
Wyborca 06.01.2021, 12:57
Jak to możliwe, ze zaszczepiono tylko celebrytów krytykujących PiS? Dali się wrobić, ośmieszyć, oj naiwni naiwni. A ciemny lud to kupił.
Nadludzie
Nadludzie 06.01.2021, 14:12
Zawsze nie nażarte.
XYZ
XYZ 06.01.2021, 15:04
Widać, ze z tym ciemnym ludem to prawda!
Jest
Jest 06.01.2021, 08:29
Nowa twarz zaszczepiona celebrycka Emilia Krakowska vel Jagna raz ją na gnoju wywieźli widać za mało.A u nas cisza lista tajna kontroli brak, czy leci z nami jeszcze starosta Karpiuk, czy już całkowicie przeciwko nam, niw wspomnę o bez radnych z Misiem na czele, nie strajkuje w naszej sprawie odszczepieniec.
Bynio
Bynio 05.01.2021, 14:12
Piszcie tu że elita się zaszczepiła to może powiecie która bo w każdym bądź razie ze starostwa nikt na czele z panią starostą Anetą Karpiuk zastępcą i radnymi powiatu. Zostaje elita z gminy wiejskiej pan wójt Zając i urząd miasta pani burmistrz zastępca i pani przewodnicząca rady Anna Naja tak uważam i takie jest moje zdanie no więcej świty już w tym Hrubieszowie nie ma prócz roboli co na to wszystko ryją. Dobry układ z panem dyrektorem szpitala i wszystkich zaszczepi. Jak już oskarżacie kogo kolwiek to bądźcie dwuznacznie. Jeżeli macie na to dowody to proszę to zgłosić do odpowiednich służb.
Ujawnij
Ujawnij 17.01.2021, 09:33
Listę a nie fantazje.
Nadludzie
Nadludzie 05.01.2021, 11:39
Janda i banda SB Miszczaka i Wandera ewidentny przykład tworzenia komunizmu i faszyzmu.
Polka
Polka 05.01.2021, 13:29
Nic się nie stało, zobaczymy czy będą mieli skutki uboczne ...
ewunia
ewunia 03.01.2021, 23:43
kiedy demokratyczna Polska pozbędzie sie tych koterii, kamaryli, kolesiów, zwyczajnych cwaniaków wycierajacych gęby demokratycznymi frazesami w czasie kampanii wyborczej a pózniej ustawiaja sie w pierwszym szeregu do wszystkiego całymi rodzinami, klanami wzajemnie powiazani wspólnymi interesami, kupuja głosy skrzynka wina kiligramami najtańszej kiełbasy niespełnionymi ob iecankami zatrudniaja swoje latorośle na intratnych posdach bez żadnych kwalifikacji zawodowych i moralnych i cieszą sie że znowwu oszmanili szaraków
Wypisz
Wypisz 04.01.2021, 09:18
Wymaluj nasze starostwo Karpiuk i zaraza ZSL.
Czas na haki
Czas na haki 03.01.2021, 13:50
Dla Kronikarza vel Jana Kowalskiego nastały dobre czasy i to już na początku jego medycznej kariery. Już z pewnością robi notatki i kserokopie list pierwszych "szczepionkowców". W odpowiednim dla niego czasie i z odpowiednim komentarzem na pewno je upubliczni, udupiając przy tym osoby, które wsadziły go na ten stołek. Skąd my to znamy?
rewa
rewa 03.01.2021, 13:25
to nie cwaniacy to zwykłe szmaty
Janda
Janda 03.01.2021, 11:10
Osrała wszystkich Polaków.
Tylko
Tylko 03.01.2021, 11:08
Ujawnienie przez starostę Karpiuk listę utnie spekulacje,jest rada społeczna by wykluczyć nieprawidłowości, sprawa jest nadzwyczaj prosta i proszę się nie zasłaniać RODO,ile osób z 75 nie było medykami.
Józyk
Józyk 03.01.2021, 09:06
Skoro Leszek był bibliotekarzem, to czemu Tomek nie może być lekarzem?

Pozostałe