Biłgoraj: Pozbądź się największych rupieci

  • 23.02.2017, 08:03
  • ak
Biłgoraj: Pozbądź się największych rupieci freeimages.com
W przyszłym miesiącu mieszkańcy Biłgoraja będą mieli okazję pozbyć się rupieci, które zalegają w ich piwnicach, na strychach czy w komórkach. Na marzec planowany jest odbiór wszystkich śmieci wielkogabarytowych.

Tego wszystkiego, co niepotrzebne pozbyć się będzie można wystawiając po prostu przed posesję do godz. 7 rano w dniu, kiedy planowany jest normalny odbiór odpadów komunalnych.

PGK zabierać będzie wówczas niepotrzebne  meble, dywany, zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny, odzież i tekstylia, oleje i tłuszcze, chemikalia, opakowania po chemikaliach, przeterminowane leki, zużyte baterie i akumulatory, oleje silnikowe, przekładniowe, smarowe.

Trzeba tylko pamiętać, aby wszystko to wystawiać przed posesję w taki sposób, aby nie utrudniać ruchu pieszych i pojazdów.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe