Gm. Dołhobyczów: Józef Horbaj skończył 100 lat

  • 28.12.2020, 06:05
  • ak
Gm. Dołhobyczów: Józef Horbaj skończył 100 lat Fot. UG Dołhobyczów
To były już setne święta Bożego Narodzenia dla Józefa Horbaja. Mieszkaniec Horodyszcza w gminie Dołhobyczów skończył 20 grudnia 100 lat.

Z okazji urodzin dostojny jubilat przyjął wiele serdecznych życzeń. Pospieszył do niego z powinszowaniami m.in. wójt Grzegorz Drewnik. W imieniu mieszkańców gminy przekazał panu Józefowi najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz kolejnych lat życia w najlepszym zdrowiu. Jubilat otrzymał również specjalny, okolicznościowy list gratulacyjny, który z okazji setnych urodzin przesłany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe