Telatyn: Świąteczne prezenty dla seniorów

  • 23.12.2020, 08:00
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Świąteczne prezenty dla seniorów
W ramach podziękowania za udział w projekcie ,,Aktywizacja seniorów na terenie gminy Telatyn" seniorzy otrzymają życzenia i pamiątkowe medaliony z motywem świątecznym, które wykonały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowosiółkach.

Medaliony zostały wykonane pod czujnym okiem pani Joaanny Patron – właścicielki galerii ,,W ramach sztuki“ – która nie tylko zaraża nas swoja pasją ale jest jest naszyn przewodnikiem po ,,świecie“ rękodzieła. Powstałe medaliony są nie tylko piękną pamiątką ale również wyjatkową ozdobą choinkową.

Projekt ,,Aktywizacja seniorów na terenie gminy Telatyn" jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe