Mikołaje Kroniki Tygodnia rozdają prezenty!

  • 22.12.2020, 05:30
  • wd
Mikołaje Kroniki Tygodnia rozdają prezenty! Franio Ziętek odebrał wymarzoną zabawkę w piątek. Na zaproszenie wójta Tomasza Tyrki przyjechał z rodzicami do Urzędu Miasta w Jarczowie.
W tym roku nie mogliśmy zorganizować uroczystego podsumowania naszej akcji "Wybierz sobie Mikołaja", ale Mikołaje bardzo odpowiedzialnie podeszli do swojej roli i szybko wręczają prezenty, żeby zdążyć przed świętami.

W tegorocznej akcji zainicjowanej przez redakcję "Kroniki Tygodnia" – "Wybierz sobie Mikołaja" udział wzięła rekordowa liczba Mikołajów. Było ich aż 41! Każdy miał wybrać jeden list lub jeśli chciał – kilka spośród tych, które otrzymał od naszych czytelników. W sumie przez naszą redakcję "przeszło" ponad 250 listów. To nie był koniec rekordów. Uczestnicy naszej akcji, którzy wcielali się w role Mikołajów, byli wyjątkowo hojni. Większość z nich postanowiła sprawić przyjemność i podarować odrobinę uśmiechu wszystkim osobom, które do nich napisały. Wręczanie prezentów odbywało się w redakcji KT, w miejscach pracy Mikołajów, ale zdarzało się, że Mikołaje co prawda nie saniami, ale samochodem wyładowanym świątecznymi paczkami, docierali do domów swoich wybrańców. Oto fotorelacja z wręczania prezentów. 

Za tydzień opublikujemy kolejne zdjęcia z wręczania prezentów.

Więcej zdjęć obdarowanych i obdarowujących znajdziecie wyłącznie w świątecznym wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Zdjęcia (1)

Andrzej Olborski, dyrektor generalny Oddziału Zamość PGE Dystrybucja S.A., dostał 37 listów. Nie wybrał jednego, tylko wszystkie i tak wyszło, że przygotował prawie... 50 paczek.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe