Na giełdzie w Mokrem nawet podrabiane maseczki

  • 15.12.2020, 08:30
  • ak
Na giełdzie w Mokrem nawet podrabiane maseczki
Znak czasów. Ostatniej niedzieli (13 grudnia) na giełdzie w Mokrem policja znowu znalazła i skonfiskowała podróbki. Tym razem w asortymencie były nawet maseczki ochronne z logo światowych marek.

Nielegalny towar policjanci znaleźli na straganie, który rozstawiła 40-handlarka z Bułgarii. Kobieta oferowała do sprzedaży m.in. czapki i kominy, ale również maseczki ochronne ze znakami towarowymi znanych firm. Kobieta straciła cały towar, w sumie blisko 500 sztuk podróbek.

Kobieta usłyszała zarzuty i odpowie za naruszenie przepisów ustawy prawo własności przemysłowej.

– Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2 – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe