Podziel się krwią. Uratuj komuś życie

  • 14.12.2020, 11:09
  • ak
Podziel się krwią. Uratuj komuś życie Fot. pixabay.com
To nie zajmuje dużo czasu, nic nie kosztuje i nie boli, a korzyści dla osób chorych są ogromne. Oddaj więc krew i pomóż komuś wyzdrowieć.

Rejonowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa swoje terenowe akcje organizuje co jakiś czas. W najbliższych dniach również w naszym regionie będzie można podzielić się krwią z potrzebującymi. 

Już w najbliższy czwartek (17 grudnia) krew pobierana będzie w Biłgoraju, w tamtejszym Medycznym Studium Zawodowym na ul. Kościuszki 127. Rejestracja dawców potrwa od godz. 8.30 do 12.

Z kolei w sobotę (19 grudnia) akcja odbędzie się w Szczebrzeszynie, w Harcówce na ul. Sądowej 3, w godz. 9-13.

Kto może wziąć udział w akcji? Każdy dorosły (do 65 roku życia) zdrowy człowiek. Do oddania krwi nie trzeba się w żaden specjalny sposób przygotowywać. Należy zgłosić się po lekkim śniadaniu.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe