Biłgoraj: Mój anioł – sukcesy wychowanków MDK

  • 14.12.2020, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Mój anioł – sukcesy wychowanków MDK Fot. MDK Biłgoraj
Jedna nagroda, dwa wyróżnienia i cztery kwalifikacje do wystawy – to efekt udziału wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju w IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój anioł”, który od lat odbywa się w Krasnymstawie.

Ten konkurs organizowany jest od lat i zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych artystów z wielu placówek na Lubelszczyźnie. W tym roku zgłoszono do niego aż 686 prac plastycznych, które jurorzy oceniali w czterech kategoriach wiekowych.

Spośród wychowanków MDK w Biłgoraju najwyżej ocenione zostało dzieło Leny Drozdowskiej z Tęczowej Malarni prowadzonej przez Annę Świcę. Dziewczynka została nagrodzona w kategorii 7-10 lat.

W tej samej grupie wiekowej wyróżnienie otrzymała Kamilka Czop, z kolei wśród dzieci 11-15-letnich laureatem wyróżnienia został Staś Pindor. 

Kwalifikację do pokonkursowej wystawy zdobyły:  Tosia Kryń, Julianna Sołtys, Lilianna Obszyńska i Julia Łuszczak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe