Zamość: Stypendystki premiera z Ekonomika

  • 14.12.2020, 07:06
  • ak
Zamość: Stypendystki premiera z Ekonomika Fot. ZSP nr 1 Zamość
Karolina Popielec i Paulina Majerczyk to uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu, które w tym roku znalazły się na liście stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Na to wyróżnienie zapracowywali sobie ci młodzi ludzie, którzy promocję do następnej klasy uzyskali z wyróżnieniem i mieli najwyższe średnie ocen w swoich szkołach.

Karolina Popielec to uczennica klasy 4bt, kształcąca się w zawodzie technik informatyk, zaś Paulina Majerczyk jest drugoklasistką uczącą się na technika hotelarstwa. Obie dyplomy zaświadczające o przyznaniu stypendium odebrały z rąk Sylwii Horoszkiewicz, dyrektor ZSP nr 1.

O innych stypendystach premiera pisaliśmy już TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 14.12.2020, 12:49
Brawo dziewczyny i Pani Dyrektor!!! Życzymy dalszych sukcesów.
Gonia
Gonia 14.12.2020, 07:44
Uczniowie z z zespołu szkół ponadpodstawowych nr. 5 w Zamościu także są stypendystami rady ministrów ale o nich jakoś się nie pisze.
redakcja
redakcja 14.12.2020, 08:34
Gdyby ta informacja do nas dotarła, na pewno byśmy ją przekazali. Spróbujemy sami do niej dotrzeć i sukces uczniów ZSP nr 5 również odnotować. Miłego dnia :)

Pozostałe