Sitno: Najpiękniejsze świąteczne kartki wybrane

  • 14.12.2020, 07:00
  • ak
Sitno: Najpiękniejsze świąteczne kartki wybrane Fot. Organizatorzy
Uczniowie szkół w Cześnikach, Jarosławcu, Kolonii Sitno, Kornelówki oraz z Sitna wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Kto wygrał?

Na konkurs organizowany przez Centrum Kultury w Sitnie napłynęły w sumie 52 prace. Jurorzy postanowili nagrodzić autorów trzech z nich, a czwórkę młodych twórczyń wyróżnić.

Wygrała Aleksandra Filipiuk ze Szkoły Podstawowa w Jarosławcu. Drugie miejsce zajął Wiktor Marczak z SP w Cześnikach, a trzecie jego szkolny kolega Rafał Szykuła.

Laureatki wyróżnień to: Maja Szajnoga (SP Jarosławiec), Julia Nowosadowska i Julia Piłat (SP Cześniki) oraz Weronika Dąbek(SP Kolonia Sitno).

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe