Jacek Sasin z Zamościu i Biłgoraju. Przywiezie pieniądze

  • 12.12.2020, 06:00
  • ak
Jacek Sasin z Zamościu i Biłgoraju. Przywiezie pieniądze Fot. www.gov.pl
Kolejna w niedługim czasie wizyta Jacka Sasina w naszym regionie. Polityk PiS, poseł z Zamojszczyzny i minister aktywów państwowych będzie dzisiaj w Zamościu i w Biłgoraju, a także w Chełmie.

Podczas spotkań z samorządowcami Jacek Sasin przekaże im promesy wsparcia środkami z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych opiewające na ponad 73 mln zł. Najwięcej otrzyma Chełm - ponad 33,5 mln zł. W Zamościu łączne wsparcie to ok. 14,6 mln zł, a w Biłgoraju ponad 25,2 mln zł.

Przypomnijmy, że na początku grudnia Jacek Sasin także odwiedził nasz region (pisaliśmy o tym TUTAJ). W Hrubieszowie obiecał 2,5 mln rządowego wsparcia na budowę krytej pływalni, a w Zamościu poinformował o 5,5 mln dofinansowania na modernizację Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Trzeżwy  od polityki
Trzeżwy od polityki 12.12.2020, 18:51
Minister jedzie zobaczyć jego elektorat jak biedę klepie . Parę
złotych się przyda na nagrody ,premie dla jakiegoś swojaka na etat lub zlecenie zatrudnią z układu . Ludzie ciemni u nas są i tak już pozostanie . Hej politycy do koryta jak w kolędzie śpiewa się .Szkoda pisać , litr wódki dla dwóch i spać a nie polityką się rozczarować w te zimowe wieczory .
Hrubieszowiak
Hrubieszowiak 12.12.2020, 17:20
Dziękujemy - jeszcze żaden rząd w III RP nie przeznaczył tyle pieniędzy na rozwój ściany wschodniej.
Jacek srasin
Jacek srasin 12.12.2020, 22:30
Daje moje na które tyram i samego ZUS co miesiąc mam 1500 nie liczę innych podatków. Żeby dać tobie ja nie mam czasu chorować bo muszę pracować. A jak już zachoruje to nie mam czasu czekać w kolejkach a nadal płacę. Wy w hrubielowie przepraszam ze generalizuję w większości na czarno i z granicy wiec wam może pasuje jak sasin przywozi pieniądze ciężko tyrających ludzi bo przy tej inflacji to nie jest już praca tylko tyrka.
P. S użycie małych liter celowe
XYZ
XYZ 12.12.2020, 17:49
Pięknie, że rząd poświęca nasze zarobione pieniądze na ścianę wschodnią. Należy się jednak zastanowić czy rząd stać na to? Na ile się musimy zadłużyć. O tym nikt nie mówi. Te długi, które przewyższają długi zaciągnięte przez Gierka będziemy spłacać pokoleniami nikt z nas tutaj obecnych nie dożyje tego dnia kiedy te długi zostaną spłacone. Ja mam jedną tylko prośbę do naszego rządu aby przy każdej inwestycji pokazali kwotę na jaką zadłużyli nasze państwo.
Obserwator
Obserwator 12.12.2020, 20:38
A ile dlugu narobili poprzednicy i na ile zadłużyli kraj. I ch...j tam z tą ścianą wschodnią było. A teraz madralinskich się narobiło.
XYZ
XYZ 12.12.2020, 22:16
Niestety od 1989 rządzą socjaliści ( czyli prawie komuniści), którzy uchwalali budżety z deficytem. Obecny rząd najbardziej zadłużył nasz kraj. Przekroczyliśmy barierę biliona złotych ( to tylko dług publiczny) dług ukryty jest cztery razy większy. W tym roku tylko w ciągu 4 pierwszych miesięcy nasz rząd zadłużył kraj na kwotę 98,6 mld zł! To jest rekord zazwyczaj takie długi mamy w przeciągu całego roku a nie w przeciągu paru miesięcy. To na ile PO zadłużyło Polskę to pikus wobec długów zaciągniętych przez PIS. Nie zapominajmy też o pojawiających się roszczeniach państwa położonego w Palestynie na kwotę 300 mld $.
 podatnik
podatnik 12.12.2020, 12:55
XYZ niektórzy za nasze podatki jedli ośmiorniczki u Sowy a regionalnie nic nie trafiało !!!!!!!!!! To sam skończ z tą propagandą i syndromem pokrzywdzonego.
zm
zm 12.12.2020, 20:00
obwodnice hrubieszowa to mikołaje wybudowały
XYZ
XYZ 12.12.2020, 17:44
Jedni i drudzy żyją z naszych podaków i kradną. Kwestia którzy są większymi złodziejami zostawiam Panu.
Yebacpis
Yebacpis 12.12.2020, 14:05
Ty jesz kartofle, dla ciebie mięso to egzotyka, a co dopiero jak ktoś ci powie o mitycznych "osmiorniczkach", które można kupić w większości sklepów.
xyz
xyz 12.12.2020, 12:06
Ale propaganda !
XYZ
XYZ 12.12.2020, 10:27
Pan minister przywiezie pieniądze owszem, ale przypominam że są to pieniądze z naszych podatków. I to nam rząd powinien dziękować, że chcemy płacić podatki na takich darmozjadów. Rząd nie miał i nigdy nie będzie miał swoich pieniędzy, Więc ta cała szopka, że Pan premier przywozi pieniądze ,,od rządu" to czysta propaganda i agitacja polityczna.
Oko
Oko 12.12.2020, 20:40
Ale wcześniej tych pieniędzy NASZYCH nie było. Bo ściana wschodnia. Ogarnijcie się ludzie.
Realista
Realista 13.12.2020, 23:19