Hrubieszowskie: Ukraińcy stracili towar. Tysiące litrów wina przejęła straż graniczna

  • 21.02.2017, 13:09
  • ak
Hrubieszowskie: Ukraińcy stracili towar. Tysiące litrów wina przejęła straż graniczna NOSG
Nie wiadomo, gdzie towar miał dojechać. Pewne jest, że do celu nie dotarł. Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej skonfiskowali ponad 10 tys. litrów wina z przemytu.

Taki jest efekt kontroli prowadzonych w ostatnich dniach w powiecie hrubieszowskim. Funkcjonariusze NOSG zarekwirowali w sumie ponad  12 tysięcy butelek wina bez polskich znaków akcyzy. Wartość alkoholu oszacowano na ponad 250 tys. zł.

– Zatrzymany towar ujawniono w przestrzeni bagażowej dwóch pojazdów dostawczych, skontrolowanych na drogach powiatu hrubieszowskiego oraz na terenie posesji znajdujących się w Kryłowie i Dołhobyczowie – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG.

Do sprawy zatrzymano dwóch Ukraińców.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe