Świąteczne granie. Charytatywny turniej w hali OSiR

  • 13.12.2020, 06:00
  • tomt
Świąteczne granie. Charytatywny turniej w hali OSiR
Stowarzyszenie Dawcy Uśmiechu – Smile Donors wraz ze Stowarzyszeniem Zamojskie Centrum Wolontariatu po raz kolejny organizują „Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski – Walczymy z nowotworami!”.

Odbędzie się on 26 grudnia w hali OSiR w Zamościu, a zagra w nim 15 drużyn, które już się zgłosiły. Po zmaganiach organizatorzy przeprowadzą licytację atrakcyjnych gadżetów sportowych w formie online. Z pewnością nie zabraknie koszulek piłkarskich znanych zawodników oraz sprzętu sportowego z podpisami gwiazd. Zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie celów statutowych Fundacji im. Marty Szynal – „Żyj”, której celem jest organizowanie wszechstronnej pomocy na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową i ich rodzin, w tym również osób niepełnosprawnych i ich rodzin. 

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznym turnieju "Walczymy razem z Sebastianem" organizatorom udało się zebrać 32 718,15 zł.

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe