Zamość: Środowiskowy Dom Samopomocy po remoncie

  • 07.12.2020, 08:30
  • ak
Zamość: Środowiskowy Dom Samopomocy po remoncie Fot. ŚDS Zamość
Miasto Zamość zrealizowało zadanie, ale do remontu Środowiskowego Domu Samopomocy na ul. Sadowej nie dołożyło ani złotówki. Całość pieniędzy, dokładnie 373 tys. 232 zł i 6 groszy pochodziła z dotacji Państwowego Funduszu Celowego.

W ramach inwestycji został odnowiony dach, położona nowa elewacja zewnętrzna, zamontowano też okna i drzwi. Wykonane zostały również prace wykończeniowe.

ŚDS mieści się na ulicy Sadowej w Zamościu. Jest ośrodkiem dziennego pobytu i wsparcia dla 35 osób z zaburzeniami psychicznymi oraz z niepełnosprawnością intelektualną. Organizowane tu zajęcia odbywają się w kilku pracowniach, m.in. plastycznej, ogrodniczo-porządkowej, muzyczno-teatralnej, komputerowej oraz rehabilitacji.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 07.12.2020, 18:52
Eutanazja jest potrzebna a nie marnowanie kasy .Z takich ludzi nic nie będzie a koszty kolosalne.
chwdpis
chwdpis 07.12.2020, 20:35
Bardziej przyda się wyborcom pisu, nie dość, że ich utrzymanie jest kosztowne to jeszcze szkodzą innym.

Pozostałe