Telatyn: Gratulacje dla Emilii Bryk i Michała Dziedzica

  • 04.12.2020, 14:21
  • Materiał nadesłany
Telatyn: Gratulacje dla Emilii Bryk i Michała Dziedzica
Zakończył się pierwszy etap interdyscyplinarnego konkursu historycznego pt. „Lubelszczyzna dla Niepodległej w 1920 roku”, w którym wzięło udział ponad 225 uczestników ze szkół podstawowych i średnich. Wykonali oni prace plastyczne, filmowe, literackie, ukazujące najważniejsze aspekty wojny polsko-bolszewickiej na Lubelszczyźnie.

Emilia Bryk i Michał Dziedzic uczniowie kl. VI Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Telatynie pod opieką nauczyciela Henryka Szarugi przygotowali Lapbooka pt. 1920. Walki polsko – bolszewickie na terenie województwa lubelskiego i zajęli 7 miejsce spośród 225 uczestników i 60 rywalizujących ze sobą szkół podstawowych oraz zakwalifikowali się do II etapu, który odbędzie się w formie quizu elektronicznego.

Uczestnicy będą rywalizować zdalnie za pośrednictwem łącza internetowego. Zwycięzcami konkursu w obu kategoriach zostaną po trzy zespoły, które uzyskają w quizie najwyższą ilość punktów. Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe