Piłka nożna: Zostań sędzią, będzie kurs

  • 04.12.2020, 15:47
  • ak
Piłka nożna: Zostań sędzią, będzie kurs Fot. pixabay.com
Okręgowe Kolegium Sędziów w Zamościu planuje w połowie przyszłego miesiąca rozpocząć trwający 3 miesiące sędziowski kurs. Zapisy chętnych będą przyjmowane do 12 stycznia.

Szczegóły przebiegu szkolenia zostaną przedstawione za jakiś czas. Póki co wiadomo, że warunkiem uczestnictwa jest wiek minimum 16 lat (zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn). Kandydat na sędziego ma mieć wykształcenie minimum średnie lub być w trakcie nauki. To powinna być osoba zdrowa i sprawna fizycznie, no i oczywiście taka, która interesuje się piłką nożną.

Zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń, ankiet oraz oświadczenia o niekaralności do 12 stycznia mailem na adres: [email protected] lub pocztą tradycyjną: Okręgowe Kolegium Sędziów, ul. Królowej Jadwigi 8, 22-400 Zamość.

Dodatkowe informacje dotyczące kursu można uzyskać dzwoniąc na numer: 84 638-62-40 lub mailowo pod adresem [email protected]

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe