Policjanci jak Mikołaje. Obdarowali ośrodek w Tyszowcach

  • 04.12.2020, 08:27
  • ak
Policjanci jak Mikołaje. Obdarowali ośrodek w Tyszowcach Fot. KPP Tomaszów Lubelski
To już kolejny raz, kiedy policjanci i pracownicy cywilni komendy w Tomaszowie Lubelskim zebrali i przekazali upominki dla Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach.

Prezenty dla kobiet i dzieci mieszkających w tyszowieckiej placówce mundurowi przekazali na ręce jej szefowej Anny Sikorskiej.

– Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, zbieraliśmy chemię i produkty spożywcze z długim terminem przydatności, są to produkty najbardziej potrzebne w ośrodku. Nie zabrakło również zabawek i ubrań dla dzieci – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

SOW w Tyszowcach to  ośrodek stacjonarny, pobytu okresowego (do trzech miesięcy z możliwością przedłużenia) dla 25 osób z terenu województwa lubelskiego. Dla osób, które przeżyły głębokie, traumatyczne wydarzenia życiowe związane z przemocą fizyczną, emocjonalną, seksualną i materialną w swoich rodzinach, są w złym stanie psychicznym i nie mogą czasowo przebywać we własnych domach.

W tym roku dary zbierano również na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach.  

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe