Hrebenne: Ciężarowy renault nie opuścił kraju

  • 04.12.2020, 08:00
  • Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG
Hrebenne: Ciężarowy renault nie opuścił kraju Fot. NOSG
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód ciężarowy marki Renault o wartości 65 tys. zł.

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, zatrzymano 37-letniego ob. Ukrainy. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski na Ukrainę, ciągnikiem siodłowym marki Renault. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 65 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Francji.

Samochód został zabezpieczony na służbowym parkingu, natomiast kierowcę przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom policji.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali już ponad 170 pochodzące z przestępstwa poszukiwanych pojazdów oraz podzespoły o łącznej wartości prawie 14 mln zł.

Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe