Tomaszów Lubelski: Pożegnanie pani dyrektor. Maria Piasecka emerytką

  • 02.12.2020, 09:44
  • ak
Tomaszów Lubelski: Pożegnanie pani dyrektor. Maria Piasecka emerytką Fot. UM Tomaszów Lubelski
Po 30 latach pracy w tomaszowskiej oświacie przyszedł czas na odpoczynek. Maria Piasecka, wieloletnia dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 im. Jana Brzechwy odeszła na emeryturę.

Oficjalne, uroczyste pozegnanie doświadczonej pedagog odbyło się w Urzędzie Miasta Tomaszów Lubelski w poniedziałek, 30 listopada. Za dotychczasową pracę Marii Piaseckiej dziękował burmistrz Wojciech Żukowski, także przewodniczący Rady Miasta Mirosław Fus oraz naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Henryk Nowosad. Na "nowej drodze życia" życzyli pani dyrektor zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Maria Piasecka przeszła na emeryturę oficjalnie dzień później. Kto ją ostatecznie zastąpi? To się rozstrzygnie w konkursie. Póki co, pełniącą obowiązki dyrektor przedszkola została Małgorzata Sidorowicz, dotychczasowa wicedyrektor.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe