Zamość: Szachowe Andrzejki w MDK

  • 02.12.2020, 08:26
  • ak
Zamość: Szachowe Andrzejki w MDK Fot. MDK Zamość
Tradycji stało się zadość. Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zorganizował andrzejkowe potyczki szachowe. Turniej odbył się w poniedziałek, 30 listopada.

Przy planszach zasiadło 16 wychowanków placówki. Wśród najmłodszych (klasy I-III szkół podstawowych) wygrał Filip Krzyżak przed Adamem Pogudzem i Szymonem Sawczukiem. W grupie szachistów z klas IV-VI najlepszy był Bartosz Ożóg, a pozostałe miejsca na podium zajęli Krystian Kiszka i Kacper Pokorzyński. Mistrzem wśród starszych szachistów okazał się Maciej Krzyżak, a za nim uplasowali się Kacper Gęśla i Karol Prochowicz.

Najlepsi otrzymali medale ufundowane przez MDK Zamość. Dla wszystkich były pamiątkowe dyplomy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe