Lubycza Królewska: Ewa Fedyna nie będzie już radną

  • 03.12.2020, 07:00
  • wd
Lubycza Królewska: Ewa Fedyna nie będzie już radną Radna Ewa Fedyna w połowie listopada w imieniu mieszkańców Wierzbicy odbierała list gratulacyjny z okazji 30-lecia istnienia sołectwa.
Ewa Fedyna zrezygnowała z mandatu radnej Rady Miejskiej Lubyczy Królewskiej. Mieszkańcy Wierzbicy i Machnowa Starego będą musieli na początku roku wybrać nowego reprezentanta w radzie.

Ewa Fedyna została wybrana na radną w 2018 roku. To była jej pierwsza kadencja. Wcześniej była sołtysem miejscowości Wierzbica. Marek Łuszczyński, burmistrz Lubyczy Królewskiej, podkreśla, że współpraca z radną układała się dobrze.

Dlaczego radna zrezygnowała? Czytaj nową Kronikę Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe