Gm. Sitno: Jest sprzęt dla uczniów

  • 04.12.2020, 06:00
  • bn
Gm. Sitno: Jest sprzęt dla uczniów Krzysztof Seń, wójt gminy Sitno, przekazuje szkołom sprzęt komputerowy pozyskany w ramach programu "Zdalna szkoła +"
18 laptopów, 8 tabletów i 5 komputerów stacjonarnych trafiło do uczniów i nauczycieli z gminy Sitno. To kolejny sprzęt zakupiony przez gminę dla potrzeb zdalnego nauczania w czasie pandemii.

Sprzęt kupiono dzięki wsparciu z programu "Zdalna szkoła". W pierwszej jego edycji pozyskano 24 laptopy, 9 tabletów, 8 modemów z Internetem oraz 33 zestawy słuchawkowe. To nadal była jednak ilość niewystarczająca. Dlatego gmina przystąpiła do drugiej edycji programu i pozyskała fundusze na zakup kolejnych 18 laptopów i 5 komputerów stacjonarnych. Ponadto marszałek województwa przekazał szkołom z gminy Sitno 8 tabletów.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe