Mikołaje Kroniki Tygodnia czekają na Wasze listy!

  • 01.12.2020, 08:42
  • red.
Mikołaje Kroniki Tygodnia czekają na Wasze listy!
Nasze VIP-y wcieliły się w role Mikołajów, by obdarować prezentami czytelników Kroniki Tygodnia.

Akcja "Wybierz sobie Mikołaja" adresowana jest przede wszystkim do dzieci, ale nie tylko. Pisać do Mikołajów mogą również dorośli. Prezenty trafią przed świętami Bożego Narodzenia do osób wybranych przez Mikołajów.

Zasady naszej zabawy są proste. Nasi Mikołaje czekają na Wasze listy. Napiszcie do wybranego Mikołaja, o jakim prezencie marzycie i dlaczego zwracacie się do tej, a nie innej osoby. Opiszcie swoją sytuację. Można prosić Mikołaja o prezent dla siebie lub dla kogoś, kto Waszym zdaniem potrzebuje wsparcia i pomocy przed świętami.

Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom, a każdy z nich wybierze jedną lub kilka osób, jeśli będzie hojny.

Do listu należy dołączyć zamieszczony w papierowym wydaniu kroniki Tygodnia kupon. Oczywiście trzeba go wypełnić.

Korespondencję do Mikołaja można wysłać albo przynieść do redakcji (ul. Żeromskiego 3; 22-400 Zamość z dopiskiem "Wybierz sobie Mikołaja") do 11 grudnia do godz. 12. Można też napisany list i wypełniony kupon sfotografować, a później wysłać do nas na adres: [email protected]

Zwracając się do Mikołaja o prezent należy pamiętać, by miał on wartość do 200 zł.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika
Monika 14.12.2020, 09:17
Witam, kiedy będą wyniki wyboru "Wybierz sobie mikołaja"?
Krasnal
Krasnal 10.12.2020, 09:17
Czy Ci Mikołajowie robią paczki dla obdarowanych ze swoich pensji czy z tych ,które my wpłacamy do budżetu gminy ,miasta..?Jeżeli z publicznych pieniędzy to żaden wyczyn.
Z Komarowa
Z Komarowa 10.12.2020, 09:11
To ja napiszę do mikołaj Sieńkowskiej,żeby sprawiedliwkie i po ludzku rządziła gminą Komarów,a nie dzieliła ludzi.Ale w jej wydaniu to niestety niemożliwe.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 07.12.2020, 18:04
Należy kumać, że należy zrobić zrzutkę dla tych wybrańców narodu ?
hmmmm
hmmmm 07.12.2020, 21:31
Czyli zrzuta dla tych co nas doją z podatków na ich Mikołajki ? Czy tam impreze mikołajkową w dobie pandemii?????
RW
RW 07.12.2020, 09:54
a co to za akcja ? o co chodzi z tym mikołajem ? Dawniej było coś podobnego, nazywało się to podarki od świętego Mikołaja. A to ?
Teresa
Teresa 03.12.2020, 16:32
Ciekawe czy Mikołaj Kłębek paczkę zrobi za gminne pieniądze bo na tyle go stać 😂
ten od Sachajki
ten od Sachajki 05.12.2020, 18:57
Każdy z nich jest mikołajkiem za publiczne pieniądze i żaden z tych dziadów nie dokłada z kieszxeni Taka to administracja dziadowska co żeruje na > uj napisze to jak komuch < Zdrowej tkance narodu
Pozdro dla Mikołajka
Pozdro dla Mikołajka 02.12.2020, 23:22
Panie Sachajko jak pan udowodni ze takiego tel nie było czy ja udowodnie ze był nie ważne bo nie wiem ile trzymają bilingi, To moge iść na konfrontacje prawna bo widze ze pan nastawiony na kariere, Ale to co pisze jest do udowodnienia.
wyborca  Kukiz  co myslał ze to nie PSL
wyborca Kukiz co myslał ze to nie PSL 02.12.2020, 22:52
Wybiore i co mi w prezęcie przyniesie? Bo ludzie z nikąd a Pan Sachajko to mi nawet w sprawach sądowych jako wyborcy nie chciał pomocy przynieść. To jakie to mikołajki co sobie nabijają kase ? Dzwoniłem osobiście prosiłem o porade prawną i zbył jak dziada ten wasz miokołajek. Bez przesady jak z kimś rozmawiasz i odsyłasz do porad prawnych płatnych osobe co nic nie ma to jaki z Cb mikołaj chyba z ZSRR ? Bez jaj 2 lata temu dzwoniłem i nie chciałes zadnej porady udzielić tak samo jak wolontariusz brat Marty Gesler. Jedynie mi pomógł Pan Z Zawislak za co jestem jemu wdzięczny. Jedyny co mnie uczciwiue potraktował jako społeczniak za darmo. Musze go odwiedzić kiedyś osobiście o podziękować za pomoc prawną. Bo ani pan Sachajko ani pan brat Geslerowej nie dotykają sie przegranych spraw z ZUS. Takie z was Mikołajki A Pana Sachajki to zapamiętam za tą pomoc prawną a jak ma jakis problem to może można bilingi z przed lat wyciągnąć ze taka rozmowa była bo jego partyjny koleś regionalnie mnie odesłał do Sachajki. Pomoce Sachajki i szczęśliwe Mikołajki (:
Elf
Elf 01.12.2020, 16:02
Mikołaj Majewska i Mikołaj Kozłowski nie figurują w wersji papierowej. Czy można do nich pisać?
redakcja
redakcja 02.12.2020, 05:42
Można pisać listy do wszystkich osób, które są na zamieszczonych tutaj zdjęciach. Należy tylko pamiętać o kuponie z gazety. Po prostu rodzina Mikołajów rozrosła się nam już po opublikowaniu wersji papierowej :)
Elf
Elf 02.12.2020, 12:59
Dzięki Pozdrawiam

Pozostałe